Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha valaki 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roadkill kérdése:

Szerintetek gáz ha valaki 18 évesen fiú létére szűz?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés van,de na!Mert hát nem vagyok adonisz de azért még jól is nézek ki,vannak jó dumáim is(néha de tényleg nagyon néha vannak!)csak az a baj kicsit antiszociális vagyok,meg hogy mindenki azzal jön hogy már 18 évesen már barátnőd kéne hogy legyen meg már nem kéne szűznek lenem és nem tudom hogy mi az igazság már!szerintetek ez nagyon szánalmas?

2016. nov. 2. 16:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Dehogy gáz! Ne hallgass az idiótákra. Rád fog találni a szerelem.
2016. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

Hát öreg, 2016-ban, ennyi belevaló csaj mellett ez elég szánalmas. Tudom már miért nem kellenek a csajoknak a 17-19 éves fiúkák, nem tudnak velük mit kezdeni!!



26F

2016. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
első köszönöm,második hát neked annyira nem!főleg azért mert elég önbizalom hiányos vagyok,és igy még rosszabb
2016. nov. 2. 16:40
 4/15 A kérdező kommentje:
Naaaa azért ott még nem tartok,oké!asszem kötél sincs itthon!
2016. nov. 2. 16:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Márpediglen bizony mondom én: NEM AZ!
2016. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2016. nov. 2. 17:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem ez alapján nézem az embereket.
2016. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg még nem maradtál le semmiről. A 20-as éveidet könnyen megtöltheted szép emlékekkel!
2016. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben szerintem se hallgass a környezetedre, mert te éled az életedet és nem ők, te tudod, hogy mire vágysz és mire nem vágysz. Ha nem motivál nagyon a téma, hagyd a fenébe. És állj ki magadért, ha szóba kerül a szerelmi életed. Vannak jogos elvárások veled szemben (mint mindenkivel szemben), de ez speciel csak rád tartozik. Egyébként valószínűleg aszociális vagy, nem antiszociális. Ha érdekel a különbség, keress rá, utóbbira példának pedig ajánlom a #7-es választ.
2016. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem vagy ezzel egyedül. Nekem sincs baj a külsőmmel, sem a személyiségemmel, csak minden féle r**ancal nem állok össze. Próbálok olyan lányt találni, akivel a kapcsolat tovább bírja egy hétnél s érzelem is van benne, de ma már nincs ilyen lány. Épp ezért nem volt még soha barátnőm, s én 22 éves vagyok, sosem csókolóztam, sosem aludtam lánnyal, sosem bújt hozzám lány. De ez van.
2016. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!