Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Hogyan viszonyulnátok...

Lányok! Hogyan viszonyulnátok egy olyan fiúhoz akinek 19 éves létére még nem volt barátnője és még nem is csókolózott? Mennyire gondoljátok ezt hátrányos tényezőnek?

Figyelt kérdés
Sajnos tapasztalataim alapján biztos nem pozitív.

2015. ápr. 10. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

En inkabb pozitiv tenyezokent tudom be a dolgot. Legalabb tudom,hogy vigyaz meg nem dugott mar meg fut fat elottem.

18/L

2015. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%
Ez abszolút nem probléma.VAlamilyen szinten ez előny is hidd el így megbízhatóbbnak tűnhetsz egyesek szemében.De,ha nem vagyok indiszkrét ennek pszihológiai háttere van?20/L
2015. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha pszichológiai háttérnek vesszük azt, hogy nyuszi vagyok szimpatikus lányokkal ismerkedni akkor igen. :D
2015. ápr. 10. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs miért nyuszinak lenned, így is úgyis kapsz majd hideget meleget ..ezt nem fogod tudni befolyásolni :D
2015. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem hátrányos tényező. :)
2015. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, de nem is előny. Pont úgy viszonyulnék egy ilyen fiúhoz, mint ahhoz akinek már volt valakije. 15/L
2015. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is előnyként ítelném meg hiszen egy kapvsolatban mindenkinek el kell lazulnia, hogy eljussanak odáig akkor a lányon sincsen túl nagy nyomás. Nem fog azon filózni, hogy te vajon összehasnlítgatod e az előző párjaiddal vagy ilyesmi. Nallam biztos előny lenne ;)
2018. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2 perc alatt elsulsz.. ez elony ?
2018. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!