Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazo vágyaim vannak, nagyon gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazo vágyaim vannak, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Olyan vágyim vanank hogy egy fiatal fiu,vagy lány vágyait valosíthasam meg,minél extrémebb annál jobb.Középkorú férfiként valahogy valminek a hatására elöjött bennem ez rejtett vágy.Vélemény?Folytassam, vagy ne foglakozzak vele?

2016. nov. 3. 11:41
 1/5 egybaba ***** válasza:
100%
Hogy merészeled ? Ezért büntetést érdemelnél te kis roszcsont XD
2016. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így érzek én is de csak lányokkal
2016. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 16 vagyok és ugyan ez van velem is :D
2016. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd! Ezek a vágyaid, próbálj meg hozzá partnert találni, hogy megélhesd! Nekem is ilyenek vannak, csak lány vagyok, volt már lightosabb dolgokban részem (de az igazán megfelelő társat még én sem találtam meg hozzá), és hidd el, hogy megéri kipróbálnod, amit a tested szeretne. :)
2016. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 egybaba ***** válasza:
jó dolog ha sikerül élőbe olyan párt találni aki segít a vágyaink megvalósításában.
2016. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!