Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, ti miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, ti miért kedvelitek az idősebb pasikat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 13:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Engem is érdekelne 36/F
2016. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%

Van ilyen?

Es hol vannak ezek a lanyok???😳

2016. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%
Én azért mert érettebbek, gondoskodóak, illetve külső szempontjából kicsit izgat, hogy "nagyobbak" nálam és kb. úgy forgatnak, tesznek ide-oda, ahova akarnak.
2016. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
54%
Azért, mert álltalában ugye köztudott, hogy a lányok 2-3 évvel elorebb vannak a fiuktol. Tehát egy 17 éves lány és egy 17 éves fiu nem egyszinten vannak értelmileg. A lányoknak pedig nem tetszik ez a gyerekes viseékedés. A lányoknak egy náluk 2-3 évvel minimum idosebb fiu kell, aki már értelmileg is hozzápasszol. A fiuk olyan korban azt hiszik, hogy az meno ha meghuzza az osszes csajt. Viszont egy idossebb ferfi tudja, hogy nem a villogás a lényeg :)
2016. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
Mert sokkal érettebbek.
2016. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
53%

De tényleg ez csak kamu nincsnenk ilyen lányok vagy lgalább is én nem találkoztam még ilyennel

F 39

2016. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%

Megertem az eddig hozzaszolt lanyokat es egyben sajnalom is oket ebbol a szempontbol mert ahogy a varosban elnezegetem a "ferfi" kinalatot, hat sajnos eleg silany!!

Nehez dolguk van a mai fiatal lanyoknak ha part akarnak valasztani!

2016. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Ketri ***** válasza:
80%

Fizikailag és lelkileg is érettebbek valószínűleg mint a nálluk fiatalabbak. Persze van kivétel.


Nagyobb eséllyel komolyabbak a szándékai és tudja mi kell a nőnek, hogy igazán nőnek érezze magát a kapcsolatban, és nem csak az ágyban.


Fizikailag is megvannak az előnyei. De ez megint csak genetika függő. :)

2016. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
56%

Fiatal lányok, rátok nézek,

Rátok nézek, és semmit nem látok.


https://www.youtube.com/watch?v=MMMpB0VWKMg

2016. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
71%
#6 ne arra gondolj, hogy egy 16-17 éves lány egy 30-as pasival akar lenni. Hanem ilyen 2-5 évvel idossebb. Persze vannak olyanok is akik ilyen sokka idosebbel akarnak lenni, de nem erre gondolt a kérdezo szerintem.
2016. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!