Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, ti miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, ti miért kedvelitek az idősebb pasikat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 13:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Az érett, az szexi, könnyen tapadnak az érett pasikra a lányok.

A 3 év fejlettebb dolog meg nem teljesen igaz, felnőtt fejjel mind a két nem ugyan olyan gyerek számomra, max a lányok felnőttesebben viselkednek, a fiúk meg szeretnek nyíltan hülyülni, de érettebbnek nem mondanám őket, max 1 évvel...


Amúgy érdekes, hogy most így 30+ évvel már nem tudok vonzódni a 20 éves csajokhoz vagy alatta lévőkhöz. Persze szexi mindenki, nagyon gerjesztően tudnak viselkedni, de beszélgetés közben csak lelomboznak a gyerekességükkel.

Szóval nem tudom igazán megérteni, hogy egy 35 éves pl hogy tud összejönni egy 18 évessel, hacsak nem gerjed arra, hogy egy gyerekkel csinálja...

2016. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert könnyebb beleülni a tutiba.
2016. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
13%

"Azért, mert álltalában ugye köztudott, hogy a lányok 2-3 évvel elorebb vannak a fiuktol."


Ez nem köztudott, hanem egy hatalmas fasság.


" Tehát egy 17 éves lány és egy 17 éves fiu nem egyszinten vannak értelmileg."


De.


" A lányoknak pedig nem tetszik ez a gyerekes viseékedés. A lányoknak egy náluk 2-3 évvel minimum idosebb fiu kell, aki már értelmileg is hozzápasszol"


Haha. Azért van az, hogy a csajok 90%-a még 30 felett is csak vihorászik mint valami idióta, és semmi perspektívájuk nincs az életben, mert majd lesz valami, mert Úgyis kifognak egy gazdag marhát.


" A fiuk olyan korban azt hiszik, hogy az meno ha meghuzza az osszes csajt."


A csajok szerint meg menő megfugatni magukat a fél várossal. Miről ugatsz? De mikor dugjanak össze-vissza, 50 évesen?


" Viszont egy idossebb ferfi tudja, hogy nem a villogás a lényeg :)"


Ja nyilván azért költenek drága cuccokra, mert nem villogni akarnak és nem csak a ba***ni való lyukat látják a 18 éves kis pi**van.


Neked is az agyadra ment a szennyezett lévegő vagy mi bajod van?

2016. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
45%

"Nagyobb eséllyel komolyabbak a szándékai és tudja mi kell a nőnek, hogy igazán nőnek érezze magát a kapcsolatban, és nem csak az ágyban"


Mert te egyedül nem érzed nőbek magad?

2016. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
39%
#13 nem, nem azt mondtam, hogy egy 18 éves lány egy 30éves palival jöjjön össze, hanem egy 20-21 évessel. Gondolj bele, általában nem idősebb férfivel jönnek össze a lányok? Gondolom szüleid sem egykoruak, hanem minimum 1 év van köztük. Ne arra gondolj, hogy az 50 éves gazdag faszinak egy 25 éves noje van..
2016. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
49%

"Mert könnyebb beleülni a tutiba."

Így bizony. Egyik 31 éves lány ismerősöm most csináltatta fel magát egy 58 éves pasival. Természetesen gazdaggal.

2016. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
72%
Mert tapasztaltabbak,nem olyanok mint az éretlen kis 25+-os fiúcskák,akik azt sem tudják mit akarna,meg időt kérnek,meg azért nem kellesz ,mert nem beszélsz eleget ,ilyen hülye indokot kitalálni,hogy lehet.....
2016. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
89%

Mert érettebbek

#13..nincs igazad;)

2016. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
46%

Ez ennél sokkal árnyaltabb kérdés, legalábbis nálam. A kor az egy szám, nem azon fog múlni, hogy vonzódom-e az illetőhöz vagy nem. Én is csípem a harmincas éveik végét - negyvenes éveik elejét taposó férfiakat, de ettől függetlenül erősen szelektálok közöttük is. Alap, hogy hasonló egzisztenciával rendelkezzünk, hasonló legyen az értékrendünk, hasonló a gondolkodásunk, az értelmi szintünk és a humorunk meg pláne, de ez nekem akkor is fontos, ha csak heti 1x járunk össze. Attól, hogy valaki elmúlt 35 még közel sem biztos, hogy azon a szinten lenne amire én vágyok. Persze, ez fordítva is igaz lehet.

N25

2016. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Én elég céltudatos, sikeres, szerintem komoly és érett fiatal lány vagyok, és mégse látom túl vonzónak a 30+ feletti férfiak döntő többségét. Szerintem rengeteg keserű és "elfelejtettem kiélni magam fiatalon ezért most szeretőt keresek" típusú szerencsétlenség van köztük, aminél egy szeleburdi fiatal 20-23 éves srác is vonzóbb. Még akkor is ha szellemileg egy idősebb férfi talán jobb társ lenne.


Persze tisztelet a mindenkori kivételnek.


25L

2016. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!