Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nehéz domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz domináns férfit találni?

Figyelt kérdés
Elméletileg a legtöbb férfi szeret dominálni, mindenhol mindenki ezt mondja/írja. Mégis úgy kell könyörögnöm, hogy az ágyban legyen egy kis fenekelés,vagy pofozgatás, fojtogatás,stb. Én sem durva BDSM-et kérek, szerintem még elég lightos vagyok, mégis a legtöbben megijednek ettől. Hogyan találjak így megfelelő partnert, mert azért az ismerkedésnél is furcsa lenne ezzel kezdeni. Az meg a másik, hogy egy őrült szadistát sem szeretnék, aki az ágyon kívül is semmibe vesz. Csak szeretnék ilyen szubmisszív szerepben lenni szex közben.

2016. nov. 3. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jól feltételezem, itt nem ismerkedsz.
2016. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát drága, most lesz legalább 20 jelentkező.
2016. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de nem itt szeretnék ismerkedni. :D Elnézést mindenkitől, aki félreértette, de inkább valami tanácsot kérnék. Itt nem mernék ilyesmibe belefogni.
2016. nov. 3. 22:51
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Az a helyzet,hogy itt még férfit is nehéz találni,nemhogy dominánsat és ezt a lányok beszámolói alapján mondhatom el.

A férfitársaimból hiányzik a fantázia a szenvedély.

2016. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És igazad van, tényleg nehéz ilyet találni. Nekem azzal magyarázták, hogy nem akarnak bántani mert törékeny vagyok. ha beszélek közben és mondom mit csináljon akkor oké, de folyamatosan utasításokat adni unalmas. Első exem volt az aki magától csinálta. Tudta mire vágyom.
2016. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom vmilyen szürke ötven árnyalata fullos pasira epekedsz,hát kisanyám,akkor nem árt ám sorba állni és ott az életben is kőkeményen szolgálnak kell lenni.
2016. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Érdekes, hol mernél ilyenbe belefogni, egy sötét sikátor esetleg?:D
2016. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit keresel,kapcsolatot vagy szexpartnert. Ha utóbbit, vannak ennek megfelelő oldalak, helyek. Ha kapcsolatot keresel, akkor nincs mit tenni, mert a kapcsolathoz nagyon sok más szempont is számít, így próba szerencse. De ha szeret a párod, a kedvedért biztos megteszi, ha kéred.
2016. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolatban, akárcsak szex téren is, teljesen mindegy hogy te mit akarsz. Ugyanis azt akarod amit az urad akar, úgy és akkor ahogyan ő akarja. Valamint annyit élvezel, amennyit megenged!
2016. nov. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk elmondod annak, akivel az ágyig jutsz.

Hogy izgat, ha szorítják a nyakad dugás közben, ha vörösre verik a feneked, ha elcsattan egy két pofon amikor nem vagy hajlandó kinyitni a szád mikor szopni kellene.

Nem csak feküdni kell, hogy most akkor jól leuraljanak, vagy riszálni a segged, hogy úgyis megkaphatnak.

Legalább harapj, hogy legyen miért lefogni.

2016. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!