Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nehéz manapság az élet minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz manapság az élet minden területén domináns hölgyet találni?

Figyelt kérdés

24 éves, jó megjelenésű, határozott, munkájában sikeres férfi vagyok. Nemrég tudatosult bennem, hogy az életem egy domináns nő mellett lenne teljes. Nem feltétlenül a durva alázás, véres játékszerek érdekelnek, hanem ha ha egy nő "használ" a saját élvezetei érdekében. Akinek minden mozdulatából, megszólalásából, egyszóval a természetéből sugárzik a dominancia.


Gyengéim a magassarkúk, harisnyák, fehérneműk, műkörmök, az igényes, nőies, nagybetűs NŐ-ket kedvelem. Imádom a lábakat kényeztetni valamint rajongok a dohányzó hölgyekért is. Szeretem, ha a szexben a másik fél irányít, és elvárja, hogy teljesítsem minden kívánságát. Természetesen egy kapcsolatban az anyagi szükségleteket is a férfinak kell megteremteni az imádott párja számára. Szeretem ha egy nőnek magasak az elvárásai minden téren.


Sok ilyen korombeli hölgy van, vagy nemigazán jellemző az a mai lányokra? Van akiben titkon megvan ez a hajlam, csak esetleg nem meri felvállalni?


A válaszokat előre is köszönöm, életkor írjatok, ha kérhetem! :)



2015. dec. 28. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Hat te beteg vagy
2015. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
remélem, hogy soha nem fogsz szaporodni.
2015. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kell egy nőnek a férfi szerepet átvállalnia egy kapcsolatban? Ahhoz menj vissza a szülőkhöz, ha otthon ilyet láttál ...
2015. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nők, de szerintem nem a húszas korosztályban, sőt nem is a harmincas elején.

Ehhez tapasztalás kell egyrészt, másrészt ilyen személyiség, harmadrészt szexuális intelligencia.

Van akinek ilyen hajlama van és van aki fel is meri vállalni.

Egyébként meg, hogy kinek mik a vágyai, hogyan élné meg az leginkább két emberre tartozik, tehát max. a kapcsolatában kell felvállalnia, ha nem 24/7-es típusú az amit szeretnél.

2015. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát te aztán nem vagy semmi... Milyen munkád van hogy ilyenre vágysz? Sok férfival dolgozol? Tudom hogy fiatal vagyok, de nem találkoztam még soha olyannal aki ennyi idősen ilyenekre vágyik.
2015. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Hozzászólók, tényleg egyikőtök se tudja, hogy a BDSM vágyak születéstől fogva vannak, és nem függnek sem kortól, sem nemtől, sem társadalmi státustól, se munkakörtől, stb???
2015. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Léteznek ilyen nők. Valószínű nem sok. Azt gondolom hogy nehéz akár önmagukkal szemben is ezt beismerni.
2015. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!