Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félre érteném? Vagy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félre érteném? Vagy tényleg akarhat valamit? Anyós.

Figyelt kérdés

Sziasztok, durván 3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Azonban az elmúlt félévben kicsit furcsa, számomra a barátnőm anyjának a viselkedése... Őszinte, leszek az elején kicsit sem csíptük egymást. Nagyjából 1.5-2 éve vagyunk a barátnőm anyjával olyan viszonyba, hogy beszélgetünk, segítünk egymásnak amiben csak tudunk stb... A barátnőm anyja le szögezném, hogy kicsit beteges alapjáraton is... Anno mindig be járkált, a barátnőm szobájába vagy leskelődőt az ajtónál, mikkor kettesben voltam a barátnőmmel. Egyszer egy beszélgetés folyamán, el is mondta a barátnőmnek, hogy látta nekem a f*rkamat mikkor aludtam.


Mostanában viszont, mindig érdeklődik, hogy mi volt a munkahelyen, mit csináltam stb...

Mindig be hív minket magához tévézni, mivel a barátnőmnek nem jó a tv-je... Néha mikkor menni akarunk, azt mondja hogy maradjatok még.


Múltkor pedig azt mondta, hogy nyugodtan feküdjünk a barátnőmmel az ő ágyába. Szóval 3-an feküdtünk, és aludtunk egy ágyban... Mikkor vetkőztem nem is zavartatták magukat... Mondjuk boxer alsót magamon hagytam...


Ezekre viszont, nem emlékszem tisztán. De azért, megpróbálom idézni őket. Barátnőm néha, mondja hogy én adjak az anyjának az arcára egy puszit... Vagy fordítva hogy az anyja adjon nekem. Erre pedig az anyja így szokott reagálni.: " Mosolyogva mondja, hogy biztos nem örülnék ha egy öregasszony adna nekem puszit. Meg valami olyasmit is szokott hogy.: Nekem hol kellene már egy ilyen idős nő...


Mindig mosolyog akárhányszor beszélgetünk, néha olyat is szokott mondani, hogy milyen csinos vagyok...



2016. nov. 4. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Dugd meg az öregasszonyt ha ez minden vágya.
2016. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1! Szerintem is az kellene!
2016. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, csináljatok egy édeshármast anyucival.
2016. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyire gáz a mama? Dugható?
2016. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát őszinte leszek, nem rossz... Mindig is érdekelt, hogy milyen egy idősebbel.
2016. nov. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!