Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, megfordult már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megfordult már olyan a fejetekben, amitől a párotok biztos kiakadt volna?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmmm hmmm, meg. Pont ezért nem hangoztatom, mivel a törvény is bünteti.
2016. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze.Hármasszex 2 fiúval,chippandale show(akár több is a chippandalefiúval annál,hogy nézem), szex fiatal néger fiúkkal, szájbavizelés (csak én neki),huncutkodás az öccsével,kb.ennyi.
2016. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

#2

Te beteg vagy.

2016. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze. :D

Pl. mostanában gyakran fantáziálok az egyik munkatársáról - nem ismerem személyesen, csak képeket láttam róla. Akkor már párszor eljátszottam a gondolattal, hogy a 17 éves öcsém haverjai lehetnének a szexrabszolgáim. Facen követek egy pasit, ő is nagyon tetszik külsőre, gyakori vendég a fantáziáimban. Van mikor azon agyalok, hogy összejövök egy kisgyerekes biszex nővel, és így élünk boldogan, mint egy család. A szingli létre is gyakran gondolok, hogy miket csinálok majd ha esetleg szakítanánk. Pl. egy meleg pár dugását megnézni, hetero párt is nézni annyi különbséggel, hogy nekik már parancsokat is adnék, hogy mikor mit csináljanak és hogyan. Akkor volt már olyan, hogy a vonaton megtetszett valaki és róla fantáziáltam, hogy hogyan dugnánk.

22/L

2016. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem mondom, fantáziád az van. :)
2017. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!