Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire fura, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fura, ha egy lány inkább melltartóban szexel?

Figyelt kérdés

Valamiért nekem jobban esik úgy, izgat mikor azon keresztül fogdosnak.

18/L


2016. nov. 5. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy állandóan, az zavaró lehet.
2016. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen már lógnak a csöcseid?
2016. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy csinálja ahogy neki jó! Nálam is fennt marad néha, ha éppen úgy alakul. De én személy szerint jobban szeretem levenni, baromi szorosak tudnak lenni azok a kis szemetek :D
2016. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Fekve szokott csak zavarni, egyébként sokkal kényelmesebb melltartóban. (Igen, nekem lógnak, 12 éves korom óta, van ilyen is, kedves 2-es.)

Szerintem a partnerem zavarja, ezért általában leveszem, amikor már odáig jutunk, pláne ciciszex miatt. De pl. lovagláshoz muszáj rajtam lennie, különben kegyetlenül meg tud fájdulni.

Ha kifejezetten szexi fehérnemű van rajtad, akár még tetszhet is a pasinak. Ha elmagyarázod, hogy nem gátlásosság miatt van ez, akkor jobban megérti és talán még osztozik is ebben a dologban. :) (Fétisnek nem nevezném, de lehet találsz olyan pasit, akinek pont ez és jól jártál. ;))


19/L

2016. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!