Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel már jópár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már jópár dolgot kipróbáltunk a bdsm-ben de a fantáziája hogy szeretne hosszan bezárva lenni pl. vmi ketrecbe. Hogyan tudnánk ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

Szereti ha kikötözöm meg ilyesmik, de az igazi vágya amit elárult hogy szeretne hosszabb ideig több napig valami szűk helyre bezárva lenni.

Régebben már attól teljesen benedvesedett ha bezártam a wc-be pár percre (akkor még csak viccből, még nem tudtam h ez a vágya).

Persze amit mondott h egy ketrecbe zárjam be hetekre.. v vmi titkos helyre vmi pincében.. ez nyilván nem kivitelezhető. Mármint hogy hova és mit mondok a szüleinek stb? Meg hát egyáltalán ez távol áll tőlem amúgyis, ez nekem már sok lenne. Valami köztes megoldás kéne, szerintetek? Úgy látom akad erre pár bdsm kedvelő ember, hátha adnak vmi jó ötletet.


2016. nov. 5. 18:54
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem egy kutyaól 4-5 órára tök jó alternatíva. Meg erre a témára lehet építeni :)

2016. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt éltek akkor olyat csinálhattok, hogy megszabod neki, hogy melyik helyiséget mennyiszer használhatja egy nap, illetve milyen ára van ennek. Pl nappali, 30 ostorcsapás fenékre általad, majd 10 övcsapás önmagától, de ha nem elég jó akkor nem használhatja a szobát...

Ilyeneket ki lehet találni, de konkrétan mi az ami őt izgatja és mi az amit te még be mersz vállalni?

2016. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ruhás szekrény, esetleg mosogató alatti szekrényrész.

A napokig tartó nem megoldás mert valahol a dolgát is el kell végeznie. De azt lehet napi egyre korlátozni, minden további büntit vonna maga után.

2016. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gúzsba kötve betenném a csomagtartóba, aztàn elmennék kocsikàzni :) Tehetsz mellé gesztenyegumót hogy legyen miben hemperegnie ha fékezel.
2016. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakd be a fürdőkádba, arra meg valami rácsot, pl. ruhaszárítót stb.
2016. nov. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Keressetek egy faládát, amit le lehet lakatolni. Első próbálkozásra egy erősebb kartondoboz is megteszi, amiben hűtőszekrényt szállítottak.

A #4-es által írt csomagtartóban furikázás nagyon izgató. Most novenberben húzós a hideg miatt, de nyáron levetkőztetve az igazi.

A szüleinek mondjátok azt, hogy elutaztok pár napra.

Az ilyen bezárások még izgatóbbak, ha sötétbe zárod be. Fokozni lehet a hatást, ha meg is van kötözve vagy bilincselve.

2016. nov. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Főleg ha karamboloznak vagy belefutnak egy közúti ellenőrzésbe.
2016. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!