Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok mennyi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyi volt a legtöbb idő amit szex nélkül töltöttetek? És utána mennyivel volt másabb a szex?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni, hogy egy ideig nem szexelek és kíváncsi vagyok mennyivel lesz élvezezesebb (ha az lesz) és ha az lesz, akkor mennyi időt kéne szex nélkül "kibirnom"?

2016. nov. 5. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Más okból, de voltam így.

Van egy holtpont, és ha átbillensz, már nem hiányzik, és nem is jut eszedbe.

Aztán ha újra csinálod, megint fáj, mint a szüzességnél. (kicsit kevésbé)

2016. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után van az a bizonyos holtpont?
2016. nov. 5. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem két hónap volt hogy nem szexeltem de nagyon hiányzott és utána nagyon nagyon hamar elmentem mikor ismét...
2016. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hamar az kb mennyi időt jelent? És minőségben jobb érzés volt e?
2016. nov. 5. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb 2 év volt.. Utána kicsit kellemetlen volt. 22 L
2016. nov. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 éve nem. Most már csinálni szeretném és van is aki tetszik. Nem tudom milyen lesz.
2016. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Másfél év volt a leghosszabb.

Az első alkalom az új párommal katasztrófa volt, fájt - mintha szűz lettem volna -, el sem mentünk, csak bénáztunk. Aztán úgy a negyedik-ötödik után oldódtunk fel igazán, na onnantól viszont szuper.

2016. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én most vagyok másfél évnél. és ha újra neki is mennék, nem férfi lesz az illető :D
2016. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!