Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vad petting? Erogén zónák?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad petting? Erogén zónák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemsokára találkozok egy barátommal (barát extrákkal), és valószínűleg pettingelni fogunk.


Szeretném nagyon lenyűgözni, teljesen felizgatni, és ezzel kapcsolatban várom a tapasztalataitokat.


Kíváncsi lennék erogén zónákra, verési technikákra, és egyéb dolgokra, amivel odáig tudom vinni, hogy elveszti az eszét! :D


Előre is köszi minden választ, amik hozzájárulnak a kalandos estémhez!


19/L



2016. nov. 6. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön ha a hátamat masszírozzák, de egy lábmasszás is jó. A lényegre térve jól gyúrd meg a nudlit, ne sajnáld. Nagyon jó érzés, ha a pénisz tövét a herezacskó fölött simogatják.
2016. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont ilyenre gondoltam! :D

Ment a zöld kéz!

2016. nov. 6. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Lássa rajtad,hogy élvezed, beleéléssel csinálod,amit.. :) Ha orálra kerül a sor közben ne hanyagold a herezacsit, esetleg gát környékét. Vannak pasik akiknek a combja érzékeny pl. kifejezetten, közben azt is cirógasd, stb. :)

23L

2016. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 7. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a combom nagyon érzékeny, belül, ha ott lassan végigsimítják a kezüket akkor ahhww van :D Vagy ha az ujjait végighúzza az oldalamon és közben a farkamnál van a szája én engem néz arra úgy beindulok, hogy le kell engem fogni
2016. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!