Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sajnálja a barátom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálja a barátom a pénzt a gumira?

Figyelt kérdés

2 ès fèl ève vagyunk együtt. Hàt kb. másfèl havonta veszünk, de csak 3db-osat. Van olyan, hogy egy hónapig nincs semmi. Ès elvan azzal, hogy petting, ami csak annyiból áll, hogy èn szpm ès pont. Ez jó meg minden, de így engem teljesen elhanyagol. :( Mint aki engem nem is kívánna. Ès már sokszor megjegyezte, hogy most nincs pènze, úgyhogy ezèrt nem vesz. Pedig mindig odaadom neki a felèt az árának.

Okè szerintem is drága, de fiúk! Erre mièrt nincs pènze egy olyan fiúnak, akinek vanpènze iphone 6s-re, mackbook-ra, menő fènykèpezőgèpre, ps4-re ès rengeteg játèkra minden hónapban?



2016. nov. 3. 23:01
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
18/L 18/F
2016. nov. 3. 23:01
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt a qva.
2016. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 hivda911et válasza:
100%
Azigen
2016. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Gyereket nevelni egy életre szóló dolog. S költségesebb.Én már csak tudom.A gumi egy kicsit ólcsobb.
2016. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy önző szemét.

Miért vagy vele?

2016. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Mással szexel.


(kamu az egész)

2016. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚ ez nagyon gáz..


Én már rég ott hagytam volna.


Mi az, hogy téged ki sem elégít?!

2016. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
Te egy ilyen zsugori kis faxaal vagy együtt? Kifizeted az árát? XD
2016. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%

Bocs nem tudok finomabban fogalmazni. Nagyon kiakadtam azon amit írtál.

Te még együtt vagy egy ilyen sóher tetűvel. Nem tudom elhinni hogy valaki ilyenen spórol ha másra meg van pénze.

Mit vársz tőle hosszútávon ? Mennyi megalázást fogsz még eltűrni ? Én biztosan nem szopnám le. Adnák neki vazelint, hogy intézze el magának. Esetleg egy kis erős pistát is hogy élvezze.

2016. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%

Mert önző f*.szláma. Ennyi szex eleve kevés,főleg ha téged ki se elégít..az,hogy sajnálja a pénzt gumira csak az i-re a pont. Te se elégítsd ki,ne pettingelj vele,amíg nem vesz gumit, meglátjuk az,hogy tetszik neki...Aztán hagyd ott és keress egy érett embert.


23L

2016. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!