Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ezt már ti is észrevett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ezt már ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszélgettünk szex előtt mert ha valami újat próbálunk ki mindig megbeszéljük előtte. És olvasta hogy ha mi férfiak késleltetjük az orgazmust sokkal nagyobb lesz és több jön ki. Ki is próbáltuk és elhúztuk másfélórára az amúgyis vad szexet. Tudja mitől tudok elélvezni hamarabb így kétszer is késleltettem. Éppen hogy nem mentem el csak harmadjára. És nem csak hogy 4x spricceltem és több jött ki hanem maga az orgazmus is erőteljesebb volt. Lányoknál nem tudom ugyanez igaz e de nekem kb az egyik legjobb szexem volt így. 19F

2016. nov. 6. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nálam alap. Már az önkielégítést is így csináltam mindig.
2016. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bizony, ez így van. Ha ügyesen elhúzzátok, sokkal erőteljesebb lesz az orgazmus. Lányoknál is hasonló a helyzet, legalábbis eddig ezt tapasztaltam.


28/F

2016. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogyan késleltetted?
2016. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy hogy amikor éreztem hogy el fogok élvezni abbahagytuk amit csináltunk (se szex se cumi se verés) az az úgymond belémfojtottuk és csak harmadjára élveztem el.
2016. nov. 6. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A masztiban nem vetted még észre, hogy minél tovább izgatod magad annál nagyobb lesz az orgazmusod?

Pedig így van. Há miféle tinédzser korszakod volt neked???

2016. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy falat kenyér is akkor esik jobban, ha már nagyon éhes vagy...
2016. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt szükségem "masztira" olyan szinten mint itt sokaknak hogy napi 4-5. Vagy volt barátőm és egymásnak csináltuk vagy pedig nem volt és nem csinálta senki nekem. Önkontroll. Ha néha kivertem az is csak "ürités" volt. Én kérek elnézést hogy nem vertem ki naponta 5x :D
2016. nov. 6. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez a baj, hogy csak "ürítés" mindenkinek az önkielégítés. Ha mindenki felfedezné hogy működik a teste, nem lenne ennyi "hogy csináljam, hogy ne élvezzek el 10 mp alatt" kérdés.
2016. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Érdekes módon sose volt azzal bajom hogy hamar elélvezek mert a barátnőmmel ha tényleg szexelünk egy óra kevés. De örülök neki hogy ilyen sokat tudsz rólam😊 ment a piros pacsi✋
2016. nov. 6. 23:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és lehet én vagyok a vak de sehol nem látok olyat hogy segítség hamar elélvezek. Nagyon félreolvastad a kérdést de sebaj emberből vagy...:)
2016. nov. 6. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!