Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, észrevettétek már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, észrevettétek már, hogy a felnőtt, érett nők milyen értelmesek és normálisak a fiatal libákhoz képest?

Figyelt kérdés

Sokszor beszélgettem már 30-as, 40-es és idősebb nőkkel és sokukkal a hagyományos férfi-női témák is szóba jöttek. Mivel jól kijöttünk, ezért megnyíltam nekik és elmondtam , amit belül szeretnék, így pl. nagyon jó lenne minél több lánnyal lefeküdni, hogy szeretem élvezni az életet és még arról is beszámoltam, hogy volt olyan időszak az életemben, amikor még az örömlányok is eszembe jutottak.

A meglepetés ezután ért. Maximális toleranciával fogadták az elképzeléseimet és egy lehelletnyi rosszallást sem mutattak.

A minél több szex-re a reakció: "Ez a természetes. Miért, te azt hiszed, hogy ők nem azt akarják? Én se voltam angyal és a többi nő se. Sok sikert hozzá!"

Az örömlányos dologra pedig: "Nézd, ha végképp nem akarna összejönni, akkor rendben, de nagyon válogasd meg, melyikhez mész el! Ha már fizetsz, akkor igényeshez menj és védekezz mindig! Amúgy sokan megcsinálták már, csak nem verik nagydobra!"

Ezek voltak a reakciók és nem a szokásos, tizen- és huszonéves reagálások, mint: "Remélem, nem fog sikerülni te rohadt állat!" "Ok, majd rajtad fogok vigyorogni, mikor viszketni fogsz odalent!" és a többi...

Miért van az, hogy ők ennyire üdítően normálisak tudnak lenni, míg a fiatalabbak közönségesek és a bunkóságig rosszindulatúak?


2011. jún. 13. 22:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%
Szóval aki egyetért veled az érett és normális, aki meg nem az meg a bunkó rosszindulatú?
2011. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Fiatalok között is vannak normálisak pl barátnőm.


De am azt tényleg észrevettem hogy egyedülálló érett nőkkel teljesen más hangulatban folyik a beszélgetés.

2011. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is látszik, h a nő olyan mint a bor, a korral nemesedik. :D

Persze vannak fiatalabbak is akiknek megvan a magukhoz való esze.

2011. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%

közönséges és bunkó az, aki szerint a k@rvázás nem túl jó dolog? érdekes elképzelés.

ha erre van igényed, hát hajrá. de ne csodálkozz, ha hátat fordítanak neked korodbeliek, ha előadod, hogy römlányokhoz járkálsz.

2011. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
37%
én már annyi de annyi hülye 40-es nővel találkoztam, atyaég:D
2011. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

22.04

"Remélem, nem fog sikerülni te rohadt állat!" "Ok, majd rajtad fogok vigyorogni, mikor viszketni fogsz odalent!" és a többi... "


Miért, ezt minek kéne neveznem?

2011. jún. 13. 22:12
 7/42 A kérdező kommentje:

"de ne csodálkozz, ha hátat fordítanak neked korodbeliek, ha előadod, hogy römlányokhoz járkálsz."


Nem mondom meg, ilyen egyszerű az egész!

2011. jún. 13. 22:13
 8/42 anonim ***** válasza:
81%

Tán tényleg bunkó ez a két kiemelt hsz, de ne a formát nézd, hanem a tartalmat. Bár gondolom megvolt, pont azért írtam azt, amit.


Nagyon el akarod itt fogadtatni magad a prostizással, de nem fog menni. Csak olyat csinálj, amit fel is vállalsz akármikor, az eltitkolása viszont nem azt mutatja, hogy emelt fővel viseled. Még ha páran (sokan) el is ítélnek érte (pl. én), attól még tudod a saját életed élni. De ez a folyamatos hadakozás... nagyon gyenge.

2011. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

22.19

A lányok még sokkal kevesebbwt vállalnak fel. Megmondom őszintén, szerintem a mai csajok messze gerinctelenebbek, mint a srácok. Ha megnézem a GYK-t vagy a való életbeli megnyilatkozásokat, egész Magyarország szentekkel van tele, akik mindig hűségesek a barátjukhoz, soha semmit nem tesznek érdekből, csakis önzetlenül, sosem hazudnak, stb...

Ezzel arra célzok, hogy ezek az idősebb nők már nem tagadják, hogy minden ember gyarló és nincs tökéletes, se bűntelen, míg egym fiatalabb lány bele is döglene, ha mindezt be kellene vallania.

2011. jún. 13. 22:25
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
igen, a fiatal libákhoz képest. de a hangsulyt én a libára helyezném, nem a fiatalra. mert ugyanugy vannak hülye libák az idősebbek közt is. és ugyanugy vannak értelmes fiatal lányok is mint 30-40 es értelmes nők.
2011. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!