Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek/gond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek/gondolatotok a Fiú-Lány, de fordított felállásról? Próbáltátok vagy próbálnátok?

Figyelt kérdés

Amikor a lány hatol be a fiúnak egy felcsatolhatóssal.

Lányok válasza érdekelne.



2016. nov. 7. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Én nem próbálnám, kissé taszít ez az elképzelés/felállás.

23L

2016. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kezecske :)
2016. nov. 7. 22:16
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Engem izgat a gondolat, hogy milyen lehet megdugni valakit mindegy, hogy fiú vagy lány. 21/L
2016. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy fiúként válaszolok...

A nyáron megismerkedtem egy Ladányi nővel a neten és már az első randi éjjelen szeretkeztünk... majd másnap reggel arra ébredtem hogy fel volt neki csatolva, illetve asszem felhúzott olyan fekete bugyis farkat. És kuncogva kérdezte hogy "elfenekelhetlek e". Meglepődtem és esküszöm akkor úgy éreztem elsőre hazadszaladok. Egyébként is a nő jóval erősebb testalkat volt mint én. És amikor odabújt mellém a paplan alá, gyengéden megcsókolt s mondta hogy bízzak benne mert nem bánom meg amit csinálni akar. A hasamra fordított, olajjal maszírozta a hátam vállam, majd a fenekem bent is és a nyakam átkarolva lassan óvatosan belémhatolt és dugás közben a szabad kezével a farkammal is játszott. El nem tudom mondani mennyire jó volt! Akkorát élveztem mint még soha! Nem találkoztunk ez után csak 1x, amikor ő jött el hozzám de olyan messzi laktunk hogy nem tudtuk összehozni többé.

2016. nov. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csináljuk. Először furcsa volt, amikor felcsatoltam, de aztán jó volt a párom popsiját előkészíteni, majd beletenni. Én nem éreztem, de őneki nagyon jó volt, és jót élvezett. Havonta egyszer eljátsszuk, és még kis játékot is beleviszünk, hogy én a macsó magamévá teszem a kicsit húzódozó, de odaadóvá szeliditett csajom. :-)
2016. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves 4es köszönöm a válaszod valami hasonlóra gondoltam én is, nem vagyok meleg de biszex sem de egyszer kipróbálnám, természetesen csak nővel. :)


#5 izgalmas lehet az életetek,köszi a választ! Zöld kezecskék mentek!

2016. nov. 9. 22:47
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton este is asszonyommá fogom tenni a férjem.
2016. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is férfiként válaszolok.

Ismerek pár olyan nőt, akinek bejönne ez. Szerencsére ők olyanok, hogy nem ledominálni akarnának, hanem inkább kényeztetni...

Ha a nő ilyen lenne, akár bbele is mennék ebbe. A dominákat nem csípem.

19/ffi

2016. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Ha hetero vagy miért kelle ehhez felcsatos.

Bedugja az ujját, prosztatamasszázs ad, és elcumiz közben!

2016. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgatna ez a felállás :D
2016. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!