Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek/gond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek/gondolatotok a Fiú-Lány, de fordított felállásról? Próbáltátok vagy próbálnátok?

Figyelt kérdés

Amikor a lány hatol be a fiúnak egy felcsatolhatóssal.

Lányok válasza érdekelne.



2016. nov. 7. 22:11
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
93%
Igen nagyon imádnám...szeretnék ilyen fiut kényeztetni:) előtte nyali ujjazás es utána látni ahogy vonaglik alattam*-*
2016. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám. 39F
2017. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Nekem és a férjemnek ez a kedvenc vasárnap esti elfoglaltságunk, mielőtt a templomba mennénk. Ő is nagyon élvezi, én is szeretem őt kényeztetni, ráadásul felüdít az érzés, ahogy nyög alattam a párom. Minden férfinak ajánlom, aki szeretne egy kis új izgalmat az életébe, én a férjemen azt látom, hogy neki nagyon is kedvére való!


65 éves nő

2017. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
kisnyúgdíjasoknak nem futja ilyen felcsatolható izére, nekik jó a kapanyél is
2017. febr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
örülnék egy ilyen lánynak :) 26/F
2017. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az ötös hozzászóló olyan perverz hogy azt tanítani kéne.:-) Egyszerűen imádnivaló, ahogy a négyes hozzászólásban említett nő előtt is kalapom emelem.
2017. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38 éves vagyok, nem maradi, de ezt nem.
2017. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én egyszer szívesen kipróbálnám.
2017. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nagyon kipróbálnám,de a párom hallani sem akar ilyenről. Mondjuk már odáig eljutottunk,hogy kívülről simogathatom,masszírozhatom,volt,hogy már mutató ujjam első ujjperce becsúszott neki,de nem akart messzebbre menni. Hátha meggondolja magát egyszer. Pedig csak jót akarok neki,nem tudja miből marad ki.

Amúgy legbelül lehet,hogy vágyik rá,csak szégyelli,mert kijelentette,hogy ő nem b**zi, de azért mégis szereti ha ott "piszkálom"

2017. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
15 évvel ezelőtt egy csajom az újját bedugta és hatalmasat élveztem.. De egy pélós behatolás már férfiatlanná tehetne a nő szemében , megváltozna minden
2017. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!