Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a vekonyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a vekonyabb pasiknak nagyobb a peniszük mint a ducibb pasiknak?

Figyelt kérdés
tobben allitjak hogy a. ducibb pasiknak kicsik a mereteik.. ellentetben a vekonyabb pasiknak nagy van.

2016. nov. 7. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
igaz.
2016. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
alapból már annyival is nagyobb amennyire nem lóg rá a zsír plussz ha akkora hasa van akkor lehet h nem megy be tövig az se amit látsz.
2016. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem, bár nem voltam sok vékony pasival

teljesen átlagos volt nekik

2016. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Egy vastagabb láb mellett kisebbnek tűnik ugyanaz a péló mint egy csontos láb mellett.
2016. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Amikor lefogytam, a péniszem hosszabb lett. Később meghíztam, akkor pedig megrövidült.
2016. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez is olyan sztereotipia mint a magasabbaknak nagyobb mint az alacsonyabbaknak.

En 53 kilo vagyok es 185 centi kb azaz nagyon vekony es magas, de nem tartom nagynak a farkam.

2016. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
legfeljebb john holmes-ra igaz ez teljes mértékben.
2016. nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

185centihez 53kiló??? Jó vékony lehetsz...


Egyébként igaz kedves kérdező.

2016. nov. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem.....
2016. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem szoros összefüggés, de van benne igazság. A lényeg, hogy gyerekkorban el volt-e hízva a pasi. Valamiért a kövérebb kisfiúknak kevésbé valószínű hogy megnő. A gyerekkori állapot számít. Ez valahogy a hormonokkal függ össze.

Ha visszagondolok, gyerekkoromban mit láttam az öltözőkben, zuhanyzókban, ez valószínűleg stimmel is.

Felnőtt korra már lehet hogy elhízik az egykor vékony fiú vagy lefogy az aki kövér volt, a pénisz akkor már nem változik.

2016. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!