Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veszélyes sok idegen fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes sok idegen fiatalabb lánnyal szexelni? Mennyire gyakori az HIV, AIDS?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,kb 1 éve mióta nincs barátnőm megvan az a rossz szokásom hogy kb minden 2.-3. héten más lánnyal /16-20 közöttiek/ gabalyodok össze általában egy-egy átmulatott éjszaka után,és multkor mikor hazavittem egy leányzót édesapám reggel mondta hogy jó lenne ha már 'letelepednék' mert nem túl nehéz így valami veszélyes nemi fertőzést összeszedni és én azóta nagyon meg vagyok rémülve,soha nem is gondoltam hogy ilyen lehet.Óvszert használok mindig,az jelent valami védelmet? El kéne mennem szűrésre?
2016. nov. 8. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
egy natúr orállal is össze lehet szedni szép dolgokat, de szerintem az nem olyan gyakori azért hogy Aids-es legyen valaki. Inkabb menj el szűrésre és legalább megnyugszol :)
2016. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szűrésre hol tudok beutalót kérni?A háziorvosomnál?
2016. nov. 8. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Az AIDS,HIV azért nem túl gyakori. De számtalan,ezektől szemetebb nemibajt el lehet kapni. Gumit használj,orálishoz is. Egy szűrés sem árt.
2016. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A HIV az egyik "legnehezebben" elkapható nemi betegség. Mivel nem is sok fertőzött van (aki nem tud róla, mivel aki meg tud, az valószínűleg nem fekszik le fűvel fával gumi nélkül, legalábbis túl sokan biztos nem), így szinte nulla az esélye, hogy elkaphatod egy nőtől.
2016. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló, a helyi nemibeteg gondozóba be kell menni es időpontot kell kérni. (vagy telefonon) Vér es vizelet vizsgálat lesz valószínűleg csak egy egyszerű szűrésnél.
2016. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A HIV elég ritka, főleg a 16-20 éves korosztály körében. De ezek kívül számtalan olyan vírus van ami baromi súlyos, és valljuk be gusztustalan tünetekkel járnak.

Óvszert használsz, az okos dolog. De ha orálisan kielégítitek egymást, vagy csak egyikőtök a másikat, akkor már ugyanúgy átadható minden mintha óvszer nélkül csinálnád.

Ha annyira félsz elmehetsz szűrésre. És jó lenne ha a partnereidre is figyelnél, mert gyakran a férfi csak hordozó, és legtöbbször a lányon jönnek ki olyan elváltozások amikről jobb inkább nem is beszélni.

2016. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a tanácsokat
2016. nov. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!