Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első orgazmusod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első orgazmusod amit átéltél? Furcsa, idegen érzés, kellemes?

Figyelt kérdés

Esetleg saját szavaitokkal is leírhatjátok.

Az én első élményem,amely masztizásból ered,kellemes volt,de egyben nagyon furcsa is,mintha az áram szaladt volna végig a testemen,akkor 18 voltam.

Kort is kérnék,köszi



2016. okt. 5. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

11 vagy 12 voltam és jóvolt, azt se tudtam hogy ez lesz amikor csináltam:D

17/F

2016. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad furcsa idegen és kellemes volt 22 L
2016. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
10 voltam és megkúrtam a macimat, pontosabban ráfeküdtem és addig mozogtam ameddig jó nem lett. Semmi nem jött még mert nem is volt akkor még cuccom. Egy ideig ez ment, aztán áttértem verésre mint egy ember :-)
2016. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,még jöhetnek.:)Még egy kérdés,h akár lányoknál vagy fiúknál is,más-más élmény mindegyik masztizás? Mert akárhányszor magamat ujjazom,mindig vlhogy más érzés,van amikor,pedig erőteljesebb.
2016. okt. 5. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik más és más, attól függ, mennyi ideig, mire és hogy csinálom, mennyi idő telt el az utolsó óta stb. Tegnap annyi ideig húztam pl, hogy konkrétan szemen lőttem magam és brutálisan jó volt
2016. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fenomenális volt, pedig nem erőlködtem nagyon, csak kicsit játszottam a csiklómmal. Nem igazán lehet leírni szavakkal, talán aki látta a nimfomániás c. filmet annak tudom azt mondani, hogy úgy éreztem magam mint a főszereplő az első orgazmusa alatt, mondjuk én nem próbálom ilyen betegesen újra átélni azt az érzést mint ő:D 13 lehettem. Igen, mindegyik más egy kicsit:) 19/L
2016. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én álmomban éltem át az elsőt.
2016. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal voltam, talán olyan tíz, tizenegy éves. Nem fogalmaztam meg, hogy milyen érzés volt. Utólag visszagondolva talán nem is volt olyan intenzív, mint később, de úgy emlékszem, hogy nagyon kellemes, megnyugtató érzés volt. És nem ijedtem meg, vagy borultam ki, hogy mi ez, valahogy természetes volt az egész.
2016. okt. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Én sosem éltem még át. Egyedül nem megy, partnerrel félek tőle.


19/L

2016. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 János Gilján ***** válasza:
100%

Pontosan emlékszem arra a fürdésre közel 10 éves és 10 hónapos koromból, amikor egyszer csak "másképpen" reagált a kukac a tisztogatásra, mint korábban. Akkor állt fel először pusztán attól, hogy hozzányúltam. Itt árasztott el először úgy igazán a szexuális energia mindent elsöprő ereje. Mivel azonban fogalmam sem volt, hogy mit kéne tenni vele (1991-et írtunk, internet még sehol) hetekig csak egy egyre fojtogatóbb brutális késztetés formájában szenvedtem a kitörni vágyó szexuális energiáimtól. Gyorsan rájöttem, hogy a simogatás, dörzsölgetés fokozza az élvezetet, de nem jöttem rá egy darabig, hogy a fitymámat kéne fel-le húzogatni így egy papírzsepivel kezdtem dörzsölgetni a makkomat. Ez egyfelől nagyszerű érzés volt, másfelől viszont hamar véresre dörzsöltem szegényt. Miután ez begyógyult, más megoldást választottam és szappanos kézzel kezdtem izgatni magam. Az első néhány alkalommal még nem jutottam el orgazmusig, csak lebegtem a kellemesen felizgult állapotban egy darabig, majd abbahagytam. Aztán egyszer, amikor 11 éves és 1 hónapos lettem, valamiért a szokásosnál hevesebben kezdtem dolgozni magamon. Éreztem, hogy egyre feljebb és feljebb emelkedik bennem a szexuális energiák szintje, ettől pedig egyre hevesebben belelendültem a műveletbe. Aztán egyszer csak beütött életem első orgazmusa... :D Az első pillanatban nem értettem, hogy mi történik, azt hittem, hogy bepisilek. Aztán kifolydogált néhány csepp sárgás színű "elősperma" és azonnal megértettem, hogy EZ volt az az élmény, amiről a felnőttek beszélnek és amikor szóba kerül somolyogva egymásra kacsintanak. Azonnal megértettem azt is, hogy miért a rabja minden felnőtt ennek az érzésnek és miért bír akkora hatalommal fölöttünk az állapot újabb és újabb hajkurászása. Attól a naptól kezdve minden nap naponta többször is át akartam élni újra ezt a csodát, ahogy felépül az izgalom és a csúcsig fokozódik, majd kisül és egy kellemes bizsergést hagy maga után. Pár héttel később rájöttem, hogy a fitymámat húzogatva egyszerűbb kivitelezni ezt a folyamatot, mint mindig a fürdőszobába sietni szappanért. Aztán rájöttem, hogy a szappant lehet testápolóval is helyettesíteni. Ugyanitt azonnal megszületett bennem a vágy arra, hogy ezt valaki mással is kipróbálhassam és 11 évesen elkezdtem szervezni a szüzességem elvesztését. Ez három év munkámba került és végül 14 évesen 1994 nyarán sikerült is egy 16 éves lánykával.

Hát ennyi... :)

2016. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!