Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok olyan akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok olyan akinek napi szintű szexuális étvágya van? Mindegy, hogy kapcsolatban vagyok e vagy sem. Általában minden lányt zavar? 24/F

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar, sőt! :D Ó nem gondoltam én ezt a hozzászólást komolyan, de előre bocsi, ha nem írok vissza a privátokra :/
2016. nov. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Meg egy ekkora e sznob p...pénteket. Nem ismerkedes hanem kivancsisag celjabol írtam.


Normális válaszokat szeretnek. Normális emberektol nem olyanoktól akik szerint csak az a normalis amilyenek ok.

2016. nov. 9. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit hisztis vagy így hajnalban nem?

Valószínű az első válaszoló már megjárta az itteni farokhuszárokkal és ezért írta hozzá hogy a privátokra nem feltétlen válaszol. Nem egy majom ír itt rá boldog boldogtalanra.

A kérdésedre pedig: Én ugyan kibírom a napi 1x-i szexet heti hétszer de hosszú távon nem kívánom így. Nekem a heti 3-4 az ami még kellemes.

Nem hiszem hogy ez az étvágy annyira drámai lenne hogy zavarja a lányok többségét. Meg az se mindegy hogy csak az effektív szexel elégszel meg vagy megteszi a köztes időkben (amikor a csaj nem akar dugni) az orál is. Nekem sokszor inkább csak szopni van kedvem lefeküdni vagy viszonzást kapni orálból nincs.

2016. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a kérdésemre feltett válaszodat.


Másodjára pedig nem vagyok hisztis, de gondolom nektek is elegetek van a bunkó férfiakból akik olyan kommenteket írogatnak vagy olyan dolgokat írogatnak privátba amiből elegetek van. Ti gondolom nem is válaszoltok ezekre a kérdésekre (én legalábbis nem tenném). Nem értem h akkor miért kell kommentbe offolgatni.

2016. nov. 9. 00:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem jó, mert szerintem az a jó, ha a pasi kicsit többet kívánja. Nekem kétnaponta vagy naponta van igényem rá.
2016. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekünk is van, 1-2 a napi minimum

engem az zavarna, ha lenne olyan nap, hogy a páromnak nem megy

2016. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, sőt, engem is feltüzelnél ! 25/L
2016. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!