Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyik haveromba. Régóta ismerjük egymást,ő sokat segít nekem. Ő nős. De megmondta,hogy csak barátok vagyunk és semmi több. De annak ellenére szívat a szexxel,és ez nekem fáj nagyon.

Mit tegyek?


2016. nov. 9. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy szívat a szexel? Egyébként meg ne legyél egy aljas ribizli aki rámászik egy nős pasira mert mocskos dolog
2016. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen szexuális megjegyzéseket tesz
2016. nov. 9. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Főzz egy jó vacsorát és hívj át engem.
2016. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló, igaz kollégával, nem kifejezetten haverral, de elég nehéz helyzet, tudom.

Mondanám, hogy próbáld meg elfelejteni, de nem fogod tudni amíg gyakran találkoztok. Szóval, két lehetőség van, vagy megszakítasz vele minden kapcsolatot, vagy pedig tisztázod magadban hogy soha nem lehet a tiéd nyilvánvaló okokból. Persze a vége úgyis az lesz, hogy az első adandó alkalommal szét fogod neki tenni a lábad, majd virulsz magadban egy félórát, utána pedig kezdődik az ördögi kör, mivel az ilyesmi még jobban felerősíti az érzelmeket (ezek amúgy csak illúziók, idealizáljuk a másikat) és meg többet fogsz akarni. Talán szeretői minőségbe lépsz, és utána? Valószínűleg nem fogja érted otthagyni a családját, te pedig nem akarsz örökre szerető maradni, igaz-e?

Na de ne szaladjunk ennyire előre...

2016. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam elfelejteni,de nem ment. Akárhányszor mindig meglátom újra-és újra belészeretek. De még sosem történt közöttünk semmi sem. És igen lennék a szeretője.
2016. nov. 9. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Örökké szerető? Nem olyan hálás dolog az, hidd el.
2016. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!