Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaim! Ha vendég toppan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Ha vendég toppan be hozzátok, ti pedig épp egy szál bugyiban és melltartóban vagytok (vagy nyáron bikiniben), akkor magatokra kaptok valamit, vagy úgy maradtok?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok szégyenlősök?
2016. nov. 10. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Magamra kapok valami, eleve addig ajtót sem nyitok senkinek, míg nem vagyok rendesen felöltözve.
2016. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha annyira szégyenlős lennék, de annyival csak megtisztelem a vendéget hogy nem egy szàl bugyiba nyitok ajtòt.
2016. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy nyitott ajtót a szomszéd asszony.

Aztán pár hónap múlva kiderült hogy miért.

Este mikor sokadjára csináltuk, elárulta, hogy ezért volt.

2016. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
*így nyitott ajtót
2016. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem szokott váratlan vendégem lenni. De fel veszek valami nyári belbújós ruhát és már nem is vagy annyira " pucér " 22 L
2016. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem vagy "nőtárs", hanem egy pasi, aki erre recskázik.
2016. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam magamra kapni semmit főleg ha napozom.
2016. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a 6.válaszolónál az igazság. De hogy válaszoljak, kiszólok az ajtó mögül, hogy 'bocs,pillanat' és felhúzok egy egyberuhát, ami a kezembe kerúl.
2016. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha van rá lehetőség akkor magamra kapok valamit, de volt már ebből kellemetlen helyzet. Egyszer bugyiban és melltartóban nyitottam ajtót a szomszéd srácnak nyáron, mert elfelejtettem, hogy nincs rajtam ruha, hozzászoktam a melegben. Lesett eléggé, de szerencsére jól kezelte a helyzetet, nem volt túl kínos.:D 17l


De volt már ebből probléma is, mikor unokatesói itt voltak nálunk nagynénémék fel voltak háborodva, mikor megtudták, hogy bikiniben láttak engem unokaöcsémék, meg egy szál semmikben szaladgáltunk. Szóval ahány ház annyi szokás, nálunk ez elfogadott.

2016. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha bugyiban és melltartóban lennék akkor mindenképp magamra kapnék valamit.

Ha bikiniben lennék akkor lehet, hogy nem. Végülis strandon, tengerparton is bikiniben vagyok, és vannak körülöttem emberek. :)

2016. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!