Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A volt szirbarátom szerint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt szirbarátom szerint a mostani csaja jobb az ágyban. Ez így is lehetséges?

Figyelt kérdés
Na szóval 19 éves vagyok,és eddig összesen 12 sráccal voltam együtt. A volt barátommal három hónapja szakítottunk,és nemrég rá akartam venni,hogy még utoljára fejükön le velem. Nem akarta amiből hatalmas veszekedés lett és ekkor tudtam meg,hogy együtt van egy csajjal amin megsértődtem. Nem ez a lényeg hanem hogy azt mondta,hogy a csaj jobb az ágyban mint én és hogy a nyomába sem érek. Kicsit nyomoztam és a csaj 21 éves de az exem előtt egy sráccal feküdt le. Szerintetek hazudik a volt barátom? Nem lehet jobb nálam egy csaj aki szinte semmit sem tud a szexről ugye? Azért mondta az exem,hogy megbántson?
2016. nov. 10. 16:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*volt barátom
2016. nov. 10. 16:32
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tehát a szex = Matematika. A csaj akin végig megy egy falu az onnantól szexistennő?
2016. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze a kettő, max annyiban, hogy akinek több kapcsolata volt, az kevésbé feszeng. Lehet, hogy jobban passzolnak egymáshoz.

Én nem voltam sok pasival, de már az első alkalommal sem hitte el a párom, hogy előtte nem voltam senkivel.

2016. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet jobb nálad.


Nem attól leszel jó h minél több emberrel lefekszel xD

2016. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy 12 pasival dugtàl még nem biztos hogy jó vagy az àgyban.
2016. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eképzelem hogy hátadra dobod magad szét teszed a lábad és innentől dolgozzon a férfi.... ez akár 200 férfi után is szarnak mondható :D
2016. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szexuális téren is sokféle lehet az ízlése az embereknek... Pl van olyan csaj aki azt szereti ha körkörösen nyalják a csiklóját, van aki meg azt ha fel-le... Egyébként minél tapasztalatlanabb valaki annál könnyebb a saját ízlésedre formálni... Szóval az ex pasid ízlése szerint nagyon is lehetséges hogy a mostani nője jobb mint te... És én személy szerint jobban tisztelem azt aki 21 és két pasival volt együtt mint egy 19 évest akit egy tucatnyi pasi megdugott már...
2016. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hiszen nálad senki nem lehet jobb az ágyban.
2016. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha annyira kíváncsi vagy rá feküdj le az exével és kérdezd meg neki mi a véleménye, vagy kér meg valakit, aki lefekszik a csajjal is meg veled is és őszintén megmondja melyikőtök volt a jobb ;)

Másképp csak találgatni lehet.

2016. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Simán lehet nálad jobb az ágyban.

Nem számít, hogy mennyi pasival fekszel le, vannak, akik, ha kezdetben ügyetlenek is, egy pasi képes jobban kikupálni, mint gondolnád, vagy csak egyszerűen érzékibb a csaj, mint te.

2016. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!