Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a fogamzásgátlótól fáj a fejem, meg nagyritkán zsibbad esténként a jobb lábam? Novynettet szedek kb 5hónapja. De más panaszom abszolút nincs. Kellene gyógyszert váltani? Vagy szedhetem nyugodtan tovább?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm nem értem az ilyen kérdéseket, inkább innét olvasod el a mellékhatásokat mint a dobozról??? :P
2009. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet. A zsibbadással és fejfájással nem viccelnék...Szerintem sürgősen menj vissza a nőgyógyászodhoz!
2009. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! sztem attól fáj, igen. én 8 hónapja szedek Milligestet, és nekem is szétmegy a fejem majdnem minden nap egy ideje. nekem még van egy levelem, az beszedem, aztán megyek a nőgyógyászhoz.

amúgy a gyógyszer szedése előtt is fejfájós voltál? merth. a fog.gátló felerősítheti, ha valaki amúgy is hajlamos rá. (én amúgy gyerekkorom óta fejfájós vagyok, de mióta szedem, már kb 6szor volt migrénszerű erős fejfájásom)

Menj vissza a dokihoz, és kérj másik fajtát. amúgy sajnos valószínű, hogy a másiktól is fájni fog a fejed. ez esetben abba kell hagynod, és más védekezést alkalmazni.

2009. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem igen,én is azt szedtem addig amíg nekem is elnem kezdett fájni a fejem és a jobb lábam!!!a nőgy.felirt egy másikat a lindynette-t,ez ténleg jobb mert már azóta ritkábbann vannak fájásaim!!!!Szóval látogass el a nőgyógyászodhoz!!!!

18/L

2009. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!