Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek előfordult már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már, hogy szerelmesre dugtak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, történt-e már veletek olyan, hogy valaki annyira jó volt az ágyban, hogy a közös szimpátiára, vonzalomra rátett a szexuális élmény egy akkora lapáttal, hogy teljesen belezúgtatok a másikba?

Köszönöm előre is a normális válaszokat!

25/L


2016. nov. 10. 17:38
 1/7 anonim válasza:
89%

Azt hiszem már volt hasonlóban részem. A szimpátia az megvolt, de aztán egy szex után elég nagyot robbant mindkettőnknél az érzelmi szint a másik iránt.

22/F

2016. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Volt,de ő nem szeretett,úgyhogy már kiszerettem belőle.
2016. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően csak akkor kéne dugni valakivel, ha szereted és viszont szeret... hülye kérdés.
2016. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is voltam már igy de én előtte semmit se éreztem a srác iránt nem is terveztem hogy lesz köztünk facebook beszélgetésnék több aztán mégis ugy alakult és ha nem is szerelmes lettem de azóta is nagyon kötödöm hozzá
2016. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen volt!

Hozzámentem feleségül 😉 28/N

2016. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Azota is szexelunk neha ha ugy jon ki a lepes.
2016. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Volt, többször is.
2016. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!