Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elitélendő egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elitélendő egy olyan kapcsolat, ahol fizetnek a lánynak az intimitásért?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom és nagyon komfortos volt. Nem akartam komolyabbat és lány se kérdezte, hogy miért nem hívtam vagy hol voltam stb.... nem kellene egy olyan kapcsolatt ahol nincsen szabadsàgom. Elég volt ha úgy alakult egy gyors pettting a kocsiban vagy egy diszó mosdójában :) barátnő ilyet sosem csinált. Nekem bejön ez a dolog. Sszerintetek gáz?

2016. nov. 11. 01:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Az átlag elvekkel lehet, hogy ütközik, de ha ezt úgy valósítottátok meg, hogy az egyik fél se érezte magát megalázva, rosszul, vagy kihasználtan, valamint felelősséggel, egymás becsapása nélkül csináltátok, akkor saját véleményem szerint nincs kivetnivaló a dologban.
2016. nov. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy abszolút proli,útszéli stílus.Vagy is stílusnak sem nevezném.

Nemes egyszerűséggel állatiás.

De lehet hogy ezzel az állatokat sértettem most meg.

2016. nov. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Minden nönek fizetsz az intimitásèrt :D
2016. nov. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Képzelem a ribi miket mondhatott rólad a hátad mögött...


Más szempontból ez egy őszinte kapcsolat. Mindenki azt mutatja magából, aki.

2016. nov. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kb mindegyikben fizetni kell.
2016. nov. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem ,ha mindkét félnek jó,én is voltam már igy,most sem ellenkeznék.36F
2016. nov. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel ha nem akartok érzelmileg kötödni egymáshoz. Nekem is volt hasonlo. Eredetileg a lány kért kölcsön, majd egy idö után felajánlotta, hogy igy törleszt.
2016. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem normális kapcsolatom van, mégis sokba kerül a párom. (Hozzám költözött gyerekekkel együtt, fizethetem a számlákat, plusz nem tudom kiadni a szobákat albérlőknek, ami sok kiesés. Ha megyünk valahova, én veszem a jegyeket, én fizetem a kaját, stb.) Extrém példának tűnik, de tulajdonképpen minden kapcsolatban pénzbe kerül a nő, még ha legtöbbször nem közvetlenül teszed is ki az asztalra a bankjegyeket. (Nem mintha nem szeretném a párom, de ami tény, az tény.)


Szóval szerintem semmi gond nincs azzal, amit írsz. Mindenki fizet így vagy úgy. Csak neked nem rejtett költségeid vannak, hanem direktben tudod, hogy mi mennyibe kerül, kisebb az árfolyam ingadozás. Ráadásul a szexben is többet kapsz a pénzedést, és kilépni is könnyebb egy ilyen kapcsolatból. Sok előnye van, és alig van hátránya.

2016. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az utolso nagy igazsagot irt.....
2016. nov. 11. 17:25
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem ítélendő el. Azt kapod amiért fizetsz. A hisztit pedig nem kell elviselni. Persze ez csak szex. Nem ugyan az, mintha haza mész a pároddal és összebújtok, majd mellette ébredsz és tudod, hogy azért van ott, mert szeret. Nem rossz, de nem is az igazi. Én mondjuk beérném most egy bármilyen kapcsolattal, csak élvezzem :D
2016. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!