Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyenesen megkérdezem, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenesen megkérdezem, ti kiröhögnétek azt ha ennyi idősen kiderülne, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok (lány) és még nem hozott össze az élet a "nagy Ő-vel", persze voltak randik, de egyikkel sem volt olyan, hogy hú neki engedek ebben a témában. Nem vagyok egy csúnya teremtés, inkább gátlásos. A lényeg, hogy az miatt aggódok ha esetleg találkozok valakivel akibe beleszeretek és kiderül kinevet vagy ilyesmi. Tök gáz ez a helyzet mi...?

2016. nov. 10. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a gaz, hogy olyan vilagban elunk, hogy ez barkiben ilyen formaban felmerulhet.
2016. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, épp ellenkezőleg, én örülnék neki. Nekem sincs szerencsém a szerelemben, nem találom az igazit. Sok lánynak bejövök, lett volna lehetőségem többel is összejönni, de nem mentem bele, mert egész egyszerűen nem tudnék olyannal együtt lenni, aki iránt nem érzek komolyabbat.
2016. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen megkérdezem, hogy miért beszélsz butaságokat?

Ha valakinek nem tetszik, le kell...ni. Találni fogsz olyat, akinek ez nem számít, aki megérdemel téged. :)

2016. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő illető értékelni fogja, ne aggódj!

Én 21 évesen vesztettem el és nem érdekelt, ki mit gondolt. 24L

2016. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én hasonlóan voltam. 26 éves voltam mikor elvesztettem, nem csinált belőle problémát. Addig nekem is úgy volt, hogy akit én engedtem volna ilyen közel magamhoz az "engem nem akart", aki meg akarta volna, azt végül én nem engedtem. Ez 11 éve volt. Pár évvel később megtaláltam az igazit (és őt sem zavarta, hogy még csak 3 pasi volt előtte) is és most született meg a 3. babánk. Szóval kitartás!
2016. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Blade Bone ***** válasza:

Ismerek ilyen lányokat, na mondjuk ők nem gátlásosak, csak éppen nem szeretnének rossz döntést hozni és egy felesleges kapcsolatba lépni.

Szerintem nem gond ez amúgy. :)

2016. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Én nem csak hogy kiröhögnélek, de még le is köpnélek, és ha még mindig ott szüzeskednél a közelemben, hozzádvágnék egy taknyos papírzsebkendőt is.
2016. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
77%
Az egésszel semmi baj nincs. De ezt a nagy ő dolgot jobb ha elfelejted.
2016. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy én gondolkodom hülyén, de nekem soha nem volt vicces más szexuális élete. Miért röhögnék ki valakit mert ennyi és ennyi idősen még szűz? Így alakult neki, kész.
2016. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

23 évesen vesztettem el, és nem bántam meg. Általánosban és középsuliban mindenki lenézett, hogy még senkim sem volt soha, meg semmi tapasztalatom nincs, meg azt hitték, hogy az azonos neműekhez vonzódom.

Amikor már huszonévesen randizgattam, elég sok olyanba belefutottam, hogy nemhogy a szüzesség elvesztése volt alapkövetelmény, de sokan még azt is megkérdezték, hogy éltem-e már együtt, párkapcsolatban valakivel. Eléggé elkámpicsorodtam mikor megmondták, hogy hát akkor többet ne randizzunk, mert egy totál kezdővel ők nem akarnak összejönni. Én hülye meg azt hittem, hogy az, hogy nem feküdtem le még senkivel, meg párkapcsolatszűz vagyok jó pont lesz.

2016. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!