Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ujjaztak már meg moziban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjaztak már meg moziban, buszon, osztályteremben, vagy valami hasonló helyen?

Figyelt kérdés
nem buktatok le?

2016. nov. 12. 08:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Engem csak az urológus ujjazott. Az is elég kínos volt, mert a csinos asszisztensnőnek természetesen éppen akkor volt arrafelé dolga, amikor a vizsgálóasztalon térdeltem.
2016. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Moziban. Egy szórakozóhelyen a foteloknál. Elég sok ember volt ott par méterre tolunk, lehet valaki látta is... Utcán, sötétebb kapualjakban éjjel. Amugy sose buktunk le.
2016. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
45%
Senki nem tud ennél többet ? Engem azért rúgtak ki Kupacrol (Pannonhalma) stúdium alatt patron ad lányt dugjam meg :))
2016. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%
Varom privátban aki durvábban csinálta 😀😀
2016. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
Ujjaztam diszkoban a tomegben csajt, kocsiban ugy hogy tobben voltunk a kocsiban, pultoscsajt rendeles kozben, volt hogy kocsiban hatsu ulesen kozepen ulve 2 csajt egyszerre, csajt pisiles kozben hatulrol, es meg egy halom sztorim van,
2016. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 János Gilján ***** válasza:
100%

Ujjaztam moziban, strandon, autóban, parkokban, egyszer buszon is.

Engem csak egyszer ujjaztak, még 15 évesen vakbélgyanu miatt...

2016. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2016. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
19%
engem a padtársaim állandóan megujjaztak, hiába ültem el akárki mellé, akkoris :S
2016. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%

Moziban igen, és én is oráloztam már moziban.

Ezen kívül lépcsőházban és iskolaudvaron is ujjaztak.

2016. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem engem ujjaztak, én ujjaztam a barátnőmet pl. a Margitszigeten, fényes nappal. Mondjuk, félreeső hely volt, de azért elég sokan odaláttak, csak mivel messze voltak, nem tudták, mit csinálunk.


Ami igazán durva volt: strandon, gyógyvízben ültünk. Valami fehér porszerű anyaggal volt tele a víz, talán kalcium-karbonáttal, így csak 20 centire lehetett a víz alá látni. A medence szélén ültem, a barátnőmet szemben az ölembe ültettem. Először csak úgy poénból ujjaztam, de merevedésem lett, akkor félrehúztam az én gatyómat is, és megoldottam, hogy le se tudjon csúszni az ölemből. :)

A víz felett csak az látszódott, hogy össze vagyunk bújva, meg néha csókolózunk, ettől aztán el szoktak fordulni az emberek.

De nem mertem végigcsinálni, mert vagy 30-an voltak még a medencében, a legközelebbi ember úgy 3 méterre.

2016. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!