Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt 20 év felüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 20 év felüli szűzek (kérem írjátok az okot is)?

Figyelt kérdés
én 23 éves/f szűz vagyok, az oka : egyeltalán nem tudok szocializálni,visszahuzoskodó vagyok, +családi gondok, +gyermekkori gondok, + fizikailag sem vagyok fényes alacsony vagyok (165cm,65kg), végül melyik lány akarna állni egy törpevel... aki szellemileg tönkre van menve ?

2016. nov. 12. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

A nők.

Ők az okai annak,hogy ott vagyok,ahol most :)

2016. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Túl sokáig vártam valakire. Aztán otthagyott. De már rendben vagyok lelkileg, csak elmentek a "legszebb évek".:) 27/F
2016. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Ugyan én még 'csak' 18 vagyok,de nem is szándékozom addig elveszíteni,amíg valakit annyira meg nem szeretek, hogy az oltár elé állok vele.

Hogy miért? Nem az az egyetlen okom,hogy "keresztény vagyok és tiltja a hitem".

Aki évtizedekig együtt él valakivel de nem hajlandó összeházasodni vele, azok nem is szeretik igazából egymást,hiszen nincs benne elkötelezettség, ott van a döntés a kezében,hogy bármikor kidobja,mint egy rongyot.

Én szeretnék egyszer,de tökéleteset választani.

Olyat választok,akiben megbízom, egy teljes életet le tudok vele élni és mindig tudunk egymással új dolgokat megélni, mind az együtt töltött percekben, a társalgásban, a közös élményekben és az ágyban is.

Tudom, sokan azt gondolják,hogy a mai világban már nagyítóval kell keresni az ilyen embereket, de megéri.

Így megkímélhetem a gyerekeimet is egy kiskori sérüléstől, magamat a válás utáni depressziótól.

2016. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet így erős lesz 21:21-es de azért nőjünk már fel... 2016-ban teljesen megváltoztak az értékrendek,ez a házasság dolog meg számomra csak egy papír, nem attól fogja valaki szeretni a másikat, de valakivel lehet tökéletes minden 10 évig aztán hopp mégse... nekem egyik szaktársam az egyetemen,ő már attól izgul, hogy túl ciki hogy ennyi idősen még szűz
2016. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21 leszek nem sokára és szűz fiú vagyok...engem egyáltalán nem zavar, az oka h eddig nem volt senki alkalmas :) de nem görcsölök rá egyáltalán :)
2016. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
egy jóbarátom még az mert a családja enyhén szólva problémás volt és mondhatni ő nem tudja elképzelni hogy egy nővel összejöjjön külsőre szerintem nem szenved hátrányt de tényleg látszik a beszélgetésein is mikor nő a másik fél hogy nem akar semmit tőlük bulikban se "csajozik" bízok benne hogy egyszer egy csaj megfogja anynira hogy felnyissa a szemét :D
2016. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

a feltett kérdés(ek)re a válasz:


igen

mert ezen az oldalon mindenféle ember megfordul


a feltenni szándékozott kérdés(ek)re a válasz:

igen


okok:


-nem szeretem ha bárki is a magánéletemről kérdez


-a fogaim miatt erősen gátlásos vagyok.


-amikor elkezdődött a környezetemben a csajozós korszak, látva hogyan alakulnak át az értékrendek, tettem magamnak egy fogadalmat, amihez máig tartom magam.


-az első pettinggel együtt járt az első alkoholizálás.


-középsuliban túl sok "rajongóm" volt és akaratom ellenére kerültem középpontba.


-középsuliban két egymás utáni évben két különböző osztálytársamba zúgtam bele nagyon. mindkettővel elkezdődött valami, aztán a már leírt indok(ok) miatt kudarcba fulladt, ami nagyon megviselt.


-a köznevelésben eltöltött évek alatt fokozatosan befordultam.


-minél idősebb vagyok, annál jobban frusztrál a dolog


-a jelenlegi szociális kapcsolataim nem nevezhetők épp virágzónak


-a jelenlegi anyagi helyzetem szintúgy


nagyjából leírtam mindent. a felsorolásban időrendi kapcsolat is van.


üdv.!

22f

2016. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
#3 Azért mert nem házasodnak össze, szerethetik egymást. Én soha nem fogok megházasodni, mert vallásos badarságnak hiszem. Nekem elég, ha együtt élek a kiválasztottal, nem kell, hogy Isten is tudjon róla. Már csak azért sem, mert nem létezik. Elképesztően csőlátású vagy, főleg, mert leírtad, hogy nem bäszol, míg meg nem házasodsz. Menj vissza 1500-ba, ott jó lesz neked.
2016. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

28 vagyok és szűz.

Okok: eddig 2 lánnyal próbálkoztam, de egyikkel sem jött össze a szex, mivel már ránézésre elküldtek a méretem miatt. Túl kicsinek találta mind a kettő.

Az elsőt még kihevertem, a második után azt mondtam, hogy engem nem fog harmadjára is megalázni egy nő.

2016. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

utolsónak:

Az ismerkedés része a visszautasítás. És nem minden lánynak gond a kis méret, szóval ne légy már ilyen mulya.

2016. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!