Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt 20 év felüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 20 év felüli szűzek (kérem írjátok az okot is)?

Figyelt kérdés
én 23 éves/f szűz vagyok, az oka : egyeltalán nem tudok szocializálni,visszahuzoskodó vagyok, +családi gondok, +gyermekkori gondok, + fizikailag sem vagyok fényes alacsony vagyok (165cm,65kg), végül melyik lány akarna állni egy törpevel... aki szellemileg tönkre van menve ?

2016. nov. 12. 21:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#7

ismeros dolgokat irsz, en is iskolaban kozeppontban voltam, de nem a jo tulajdonsagaim miatt ,gyakran kikacagtak, mindig jol tanultam es ez is ok volt hozza, ugy bemagoltam a szoveget mint a pap a bibliat :))

Ezenkivul, a fogaim is kitunok voltak, csak hogy elol nem leteztek, csonka voltam +alacsony+ iskolas eveim kezdeten kover + oltozetem pocsek volt + nem tudtam viselkedni

2016. nov. 13. 14:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromig voltam tök egyedül teljesen bedepizve, aztán csomó helyen probáltam bnőt találni és végül sikerült egy társkereső oldalon :D
2016. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#9

ezt hogy kene erteni, tehat 2 csaj elutasitott teged mert kicsi a farkod ? ha elutasitottak, biztos mas okbol tettek, mert ha addig elertetek hogy te mar kivetted a farkod, szerintem barmilyen kicsi lenne egy gyors szexet lenyomtatok volna.

Es amugy 13 cm, nem is oly kicsi, a ferfiak tobbsegenek 15cm koruli farka van +- 1,2 cm

2016. nov. 13. 16:52
 14/16 anonim ***** válasza:

Farkod, ez aranyos. Amúgy nekem volt egy szerelmem és tényleg nagyon kicsi volt neki

Mással kompenzálta és nem a kis farok miatt lett vége. Nem az alkalmi partnereknek kell elővenni és akkor nem röhögik ki az egyik kedves váladzolót.

2016. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

25F szűz

Volt olyan lánnyal, akivel összejöhetett volna, nem is csak egy, azonban tartottam tőle.

Egyrészt azért, mert osztálytársak voltak, és ha nem jövünk össze, hanem csak egy szex, akkor attól tartottam, hogy utána rettenetesen kellemetlen lett volna.

Másrészt azért, mert kicsinylem a farkam méretét és nem akart beégni (mondjuk csak lankadva kicsi igazán).

Plusz ezek mellett volt egy lány, akit mondhatni, hogy szerettem és nem akartam máshoz "nyúlni".

Aztán később több szempontból is rosszul alakultak a dolgaim.

2016. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nekem volt lehetosegem lefekudni lanyokkal, de mindig visszaleptem, pld egy munkatarsammal osszejohettem volna, de a lany kurwacska es azonkivul nagyszaju liba... nem mentem bele, de nemsokara hogy en visszamondtam, kapott maganak mas baratot.

Rovid ideig mikor egyetemen voltam, elofordult hogy a szobatarsaim beszeltek egy lanyal hogy csabitson el de en ahogy rajottem mi folyik ott, eltuntem a szobabol :)) szinte feltem...

jelenleg ideiglenesen osszejohetnek egy 34 eves asszonnyal , de azonkivul hogy kinezese/viselkedese eleg pocsek, van egy 12 eves gyermeke, + amiota elvallt a ferjetol gyorsan csereli a ferfikat (es munkatarsam is)

2016. nov. 15. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!