Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Van közöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Van közöttetek olyan, aki a szájba/ arcra élvezést és orális szexet élvezetből is csinálja önmagáért, nem csak azért mert a párjának örömet okoz?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En igen. Nem kerek privatokat!!
2016. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Én igen. Bár a barátom 22 éves de mindig úgy adja a farkát mint valami éhes ribinek :D

De tudom hogy neki is tetszik, szeretem a szamba kapni :)


17/L

2016. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretem az orális szexet adni mert engem is felizgat.. De még nem élvezett a számba se az arcomra.. Nem tudom hogy lenne ilyen vágya.. De addig amíg nem hozza fel addig nem fogom én felhozni hogy " Te mi lenne ha tele lőnéd a szám vagy az arcom "
2016. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
a szájba, arcra élvezést én kedvelem. a lényeg hogy a hajamba nem menjen, azt nem szeretem.
2016. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
En is szeretem :) egyedul a hajamat kerulje :) 21L
2016. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is szeretem.
2016. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom. (nem kérek privátot)
2016. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

a szájba élvezést nem bírom, de az orált naphosszat tudnám csinálni. Imádom

19/L

2016. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én :)

Imádom bárhova kapni és persze csinálni.

2016. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olvasva a kommenteket: Én miért nem találkozok ilyen nőkkel, akik szeretnek orálozni, és ha beleélveznek a

szájukba??????


29 éves férfi vagyok, imádok puncit nyalni, és eddig az összes hölgy partnerem odavolt a nyelv technikámért.... Felizgat, és addig csinálom, amíg el nem élveznek! (igen-igen, párszor már kiállt az állkapcsom, volt 1-2 nehéz eset), de amikor arra kerülne sor, hogy viszonozza, vagy bármi... Eszükbe se jut, én meg eleinte nem szólok, mert eléggé gáz, ha szólnom kell ezért egy csajnak szerintem (főképp úgy, hogy én csináltam, és nem azért, mert visszavárom, hanem mert szeretem, kívánom, élvezem, és örömet akarok neki okozni, érezni, ahogy remegő lábakkal, és kisebb nyögések közepette elmegy). Ti nők nem éreztek ilyet? Nem tudom, mi van a mai lányokkal, semmit nem tudnak hozzáadni egy kapcsolathoz, és még az ágyban is sz@rok (már bocsánat, de erre nincs jobb szó)

2020. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!