Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért van az, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy a legtöbb jó nő a szexiparban dolgozik?

Figyelt kérdés

Pl bárhol jövök össze csajjal, akkor 10-ből 8 a testéből él. Talán jobban adnak magukra? Pedig nem a műnőkre gondolok.

Ilувmi nekem a jó nő:

[link]


2016. nov. 13. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Elég korlátozott az elképzelésed "jo nő" fogalmárol...és nagyon fura " körökben forogsz", ha csak k**vákba botlasz...nem.lehet hogy egy turelmi zóna mellett laksz?
2016. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki a testéből él még nem prosti. Jó sok mindent fedhet le a szexipar kifejezés.
2016. nov. 13. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ő nem is jó nő kezdjük ott...
2016. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem jó az ízlésem?
2016. nov. 13. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki sem szereti ugyanazt 3# voltam.
2016. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy jó nő sosem terpesztene, közszemlére téve a "bájait".


Ízléses, sokat sejtető aktképeket készítenének róla.

2016. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Alapjában véve mindegyik nő oda való aki feminista, és "erős nő"t játszik. Nézd csak meg. Mi mást tudnak az ilyenek? : Főzni tudnak? Gyereket vagy karriert akarnak? Stb.

Normális nő tudja a helyét, és meg van becsülve is. Ez biztos fáj nekik, lesznek hosszá szólások, amik végtére engem igazolnak.

2019. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!