Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszi minden szerencsétl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden szerencsétlen ezen az oldalon, hogy annyira szokványos lenne, hogy egy lány prosti legyen az egyetem mellett, és szexel dolgozik meg a tandíjáért?

Figyelt kérdés
kb már vagy 100 ilyen kérdést olvastam. Mi ez a hatalmas tévhit ?
2016. ápr. 4. 01:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem szokványos, de sok lány csinálja ezt.
2016. ápr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Miért kell személyeskedve kiírni egy kérdést? Idegbeteg vagy?

Ez létező jelenség, még azt hiszem fókuszban is volt róla egy riport. Sok könnyűvérű lány van Magyarországon, ez van.

Én is jártam egyetemre, gazdálkodási és menedzsment szakra, ahova elég sok lány jár és nem valami olcsó, ha normális egyetemre jársz, pl: Corvinus, főleg, ha angol nyelvű tagozaton vagy. Jó pár lányból kinéztem, hogy ha nem is prostik, de van 1-2 sugar daddy típusú kapcsolatuk, mert ők nem dolgoztak, a szülei nem gazdagok, ő mégis minden hétvégén a Gozsdu udvarban bulizgatott a burzsuj évfolyamtársaival, márkás ruhák, LV táska, iPhone, némelyiknek albérlet stb... mégis miből? :D Egy-két lányról konkrétan voltak is ilyen jellegű infóim.

2016. ápr. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem hiszi azt a többség, hogy ez úgymond szokványos lenne. Azért nem kell felkapni a vizet. Van ilyen. Most nem azt mondom, hogy ez a többség de azt sem, hogy nincs ilyen. Abban igazad van, hogy ezt még nem lehet szokványosnak nevezni attól, hogy elég elterjedt szokás.
2016. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Ezt a hatalmas tévhitet úgy hívják, hogy tény. :D
2016. ápr. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Mert akinek nem gazdagok a szülei, azok kb jó 80%-a ezt csinálja. Vagy ilyen, vagy olyan formában. Tapasztalat. Már majdnem én is lettem sugardaddy..
2016. ápr. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

ma 01:25


Ösztöndíjra gondoltál már? Némely egyetemen egy minimálbérnyi összeget is össze lehet szedni, ha okos az ember... De persze egyszerűbb egyből k_rvának beállítani az évfolyamtársaidat.


Gozsdu udvar: Még gimnazistaként is sűrűn eljártam bulizni, pedig nem gazdagok a szüleim. 1-2 sört megiszik az ember, nem hiszem, hogy luxus.


Márkás ruhák: Nem tudom mit értesz ezalatt, de a nők nagyon jól tudják figyelni az akciókat, tudják melyik újságban mikor lesznek kuponok (glamour napok pl.) és szinte a töredékéért hozzá tudnak jutni bármihez. Egy H&M már amúgy is lassan olcsóbb, mint egy kínai.


LV táska: A többség replikát hord, van aki be sem vallja. Vannak olyan replikák, amit már csak szakértők tudnak megkülönböztetni az eredetitől.


iPhone: Egy 5s-t vagy 5-öt már 100 alatt lehet kapni. Fogadjunk, hogy a számítógép amiről írsz, többe került. Mindenkit más érdekel és másra ad ki pénzt, ennyi az egész. És akkor még ott van az előfizetés, részlet stb..


Albérlet: Na ez az egy ami tényleg húzós, főleg a mostani albérlet árak mellett, de te is írtad, hogy csak némelyiknek van. Ettől függetlenül nem biztos, hogy a sugar daddy fizette neki. Lehet többen laknak 1 albiba, mellette dolgozik, a szegénynek hitt szülők mégsem olyan szegények, vagy egész életükben erre gyűjtöttek, hogy kislányuk fel tudjon menni Pestre tanulni.


Nem mondom, hogy nem lehetnek ilyen lányok, de szerintem nagyságrendekkel kevesebb, mint amennyit ti gondoltok.

2016. ápr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen egyetértek a 6ossal... Van diákhitel, ösztöndíj, gyűjtögethettek a szülők, esetleg ők vettek fel hitelt... Márkás ruhák, hááát... Vagy replika vagy kuponos/akciós cucc esetleg kapták... Sok gazdag adományoz márkás ruhákat szeretetszolgálatoknak akik azt továbbítják rászorúlóaknak, és akik ösztöndíjasok szegények azokat jobban támogatják...iPhone, erre annyit mondanék h használtan 5öt 5st 60 ezerért megkapsz vagy előfizetéssel kihozza és törleszti havi 15 ezerrel
2016. ápr. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jártál egyetemre, főiskolára, ott mindenkinek volt ilyen lany ismerőse. Nem sok, mar ahova en jártam, de évfolyamonként 1-2. De az éppen elég ahhoz, hogy ez megbelyegezze a többséget.
2016. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista làny vagyok, jól tanulok és kapok ösztöndíjat. De én is ismerek egy lànyt, aki prosti, és abból fizeti a tandíjat. Létező jelenség, de szerintem 100 lányból 1 ha ezzel foglalkozik, az pedig nem sok.
2016. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon kevés az ilyen lány.

Ha mégsincs igazam akkor a nagyszámok törvénye alapján ezen az oldalon is vannak.

Én mindig támogatom a nehezebb sorsú embertársaimat.

Őket is szívesen támogatom, ha megkeresnek.

2016. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!