Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a helyzet a sérült emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet a sérült emberek szexualitásával?

Figyelt kérdés

Nem perverzióból kérdezek ilyet.

Testi, szellemi, veleszületett, nem veleszületett, stb sérültség egyaránt érdekel.

Mi van akkor, ha te fogyatékos embereket gondozó helyen dolgozol? Vagy a szülője vagy? Vagy rokona, ismerőse? Vagy te beleszeretsz egybe? Vagy ő tebeléd? Hogyan beszélsz a témáról velük? Szóba hozod, ha ő nem hozza szóba? Mit csinálsz egy pubertás után lévő fiúval, aki nem tud masztizni a sérültsége miatt?


Nem perverzióból kérdeztem ezt. Komoly válaszokat várok. A te ismerősödnek milyen sérültsége van? Hogy jött fel a téma? Mit reagáltál rá?



2016. nov. 13. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez érdekes téma... Bár nem igazán hiszem hogy valakinek van efféle tapasztalata. Ha van is, lehet, csak lehet, hogy illegális és nem beszélnek róla...


Érdekes...

2016. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Pff micsoda egy perverz alak lehetsz, miért érdekel ilyesmi?
2016. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekli mert valószinüleg egy létező dolog felől érdeklődik, amit sok ember tabunak tekint, pedig nagyon nem az!


Ez nem feltétlenűl perverzitás. Ne ítélkezzetek anélkül hogy tudnátok dolgokat a kérdezőröl, és annak szándékairól.

2016. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mozgássérült vagyok és szinte 0 szexuális kontaktusom volt.

Már eleve nehéz a fogyatékosságom miatt bmit is csinálni.

2016. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4-es, milyen fogyatékosságod van?
2016. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mozgássérült vagyok ,nem vagyok kerekesszékes ,de néha rémálom számomra a közlekedés.

Gyakorlatilag asszimetrikus vagyok.

2016. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek kifejlődve a végtagjaid?
2016. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Mert szerintem a szex akár az érzelmek nélküli szex ha élvezetes és a szerelem mindenkinek jár. De ha valaki elkezdi ezt a témát feszegetni akkor máris elmondják ilyen meg olyan perverznek... pedig még ha az is de örömet nyújt másoknak és magának... soha nem értettem ezt a prüdériát..
2016. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert nincs is mit érteni rajta... Szellemileg visszamaradott emberek reagálnak le egy ilyen témát, így...
2016. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egy kortárs kisközösségben van egy lány, aki egy genetikai betegséggel él. Sok minden mellett ez szellemi visszamaradottsággal is együtt jár. A lány érthető módon érdeklődik a fiúk iránt. Már elég sok fiúnak kifejtette a csoportból, hogy számára az adott fiú szimpatikusabb, mint mások. Lényegében szerelmet vallott. Többen is vagyunk, akik nem igazán tudtuk ezt jól lereagálni.


Mindentől függetlenül felmerült annak a lehetősége, hogy olyan helyen dolgozzak, ahol segítségre szoruló embereket gondoznak. Valamiért eszembe jutott, hogy mi van, ha felmerül ott ez a téma.

2016. nov. 13. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!