Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevállalós lányok, volt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalós lányok, volt hogy bugyi nélkül mentetek el bulizni, vagy csak a városban mászkálni és pusztán csak azért, mert izgi volt a dolog?

Figyelt kérdés
Szerintem tök szexi ez és én már találkoztam így csajjal....hát az nem volt semmi.

2016. nov. 14. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Volt.. Nem kellett a bugyival szarakodni..
2016. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

egy ilyen csajjal összefutni...ááhhhh szinte álomszerű :P

25/F

2016. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Én csak úgy szoktam,hogy ha elmegyek futni akkor a melegítőalsó alá nem veszek fel bugyit.Sokkal kényelmesebb a kocogás.20/L
2016. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En a munkahelyemen is ugy Vagyok mert olyan harisnyat hordok ami tangas.
2016. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Én ha barátnőkkel vagyok akkor mindig bugyi nélkül megyünk poénból :)

Van hogy miniszoknya alá sem veszünk. Bár bevagos pics@nadrag alá alapból nem veszek, az így is ramtapad.


17/L

2016. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Olyan még nem volt, hogy a buliba bugyi nélkül mentem, de hogy haza bugyi nélkül mentem olyan már volt.
2016. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Én viszonylag rendszeresen "felejtek el" bugyit venni. :) Nadrágot vagy szoknyát veszek (szoknya alá télen harisnya. Nyilván nem olyan rövid szokny, ami alá egyszerű belátni, de nagyon szeretem. Csak én tudom, hogy nicns rajtam, és izgat a dolog :)

19/L

2016. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es, pont ilyen valaszok erdekelnenek.
2016. nov. 14. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyáron elég gyakran megyek utcára, akár dolgozni is bugyi nélkül. Kellemesebben érzem magam, és még izgalmas is lehet...
2016. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy időben csak bugyi nélkül jártam (farmerben). Így utólag ezt nem vállalnám be, de télen harisnya alá sosem veszek, vagy mert nem akarok, vagy mert elfelejtek. Nyáron ruha alá UTÁLOK bugyit venni, csupaszon szeretem, de ha együtt indulunk el a barátommal, mindig rámszól, hogy vegyek...de elvileg az orvosok se nagyon ajánlják, próbálok leszokni róla, de nem könnyű 😅
2017. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!