Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert akar minden lany kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar minden lany kapcsolatot?

Figyelt kérdés

nem ertem a lanyoknak miert van szükségük parkapcsolatra, es nem eleg ha csak siman baratok maradnak plusz szex. nem akarok kotelezettsegeket, parkapcsolatot, de sajnos igy tul ritkan tudok valakivel szexelni, vagyis ugyerzem a koromhoz kepest ritkan. a szexre inkabb mint szivessegre, nem kolcsonosen jo dologra tekintenek. 16-19 eves lanyokrol beszeltem.

20/F



2016. nov. 15. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert a lányok nem használati eszközök akibe beleverd a faxod amikor neked épp feláll. Ők érző lények akiknek nem csak szexre van szükségük !!!
2016. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nanemond, a ferfiak is erzo lenyek. szerintem a baratsag nem egy erzelemmentes dolog, az, hogy meg a szex is benne van egy ilyen kapcsolatban szerintem tok jo.

SZERINTEM.

2016. nov. 16. 00:02
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

a barátság és a szex teljesen külömböző kategória, 20 éves fejjel ezt még nem sikerült megtanulnod?


Ennyire bunkó nem lehet valaki...


Épp most láttad a "Friends with benefits" filmet?


Szerintem csapd rá a farkadra vagy 2-3 alkalommal a fürdő ajtaját... hátha megjön az eszed és esetleg nem csak ösztönlénynek akarod magad mellett a lányokat (mint a kutyák, pl-ul...)

2016. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem akar minden lány kapcsolatot.
2016. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem, de most lehet megnezem a filmet,ha mar igy mondtad.:)

sajnalom, nekem nincs energiam egy parkapcsolathoz. emiatt lehet, hogy egy erzeketlen bunkonak tunok, de nem mindenkinek van erre a szerelemre dologra szuksege.

es hogy ilyen taplonak titulaltok emiatt..

ennyibol a szememben meg lehetnenek a parkapcsolatban elo emberek nyalas ratyik, de nem. ok olyanok, nekem az nem kell, en erre vagyom, bocs.

2016. nov. 16. 00:17
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyen emberekért mint Te jött létre a legősibb mesterség :)


Azok a lányok épp olyanok mint amilyenre te vágysz :)

2016. nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
annyira szarul nem nezek ki, hogy allandoan fizessek erte. bar kiprobalnam. na mindegy. :d koszonom a valaszokat meg a kritikat stb.
2016. nov. 16. 00:33
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Mert a lányok szocializálódott rétege igényli egy társ jelenlétét.

De ha majd felnősz.Talán majd megérted ezt az oly egyszerű és szép dolgot.

Éretlen kisfiús gondolkodásod van.

2016. nov. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

20 évesen B+ mire nincs energiád?

Na az ilyen emberek ne is szaporodjanak.

2016. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

"16-19 eves lanyokrol beszeltem."


Azok a legnagyobb qurvák.

Téged ezzel a kamu dumával koptatnak le.

2016. nov. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!