Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexi tulajdonságok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Légyszi segítsetek abban ,hogy milyen külső tulajdonsággal rendelkező férfiak indítanak be. Tudom ! A külső önmagában nem elég. De olyat ne írjatok ,hogy: kedves,vicces,okos mert szerintem ez olyan általános és alap!

Inkább olyat ,hogy mindjuk… szőrös mellkas! Fontos lenne előre is köszi. Én tökéletesnek érzem az életem. Mindenem meg van. Csak egy normális párkapcsolatra lenne szükségem.


2016. nov. 16. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez kinek mi;) en ha egy ferfinak szororos a mellkasa az nm tetszik :)de ha arcszorzete esetleg korszakalrol van szoo na az nagyon szexi tudd lenni es ha a fiunak jo szaja van na arol meg ne is beszeljunk ;))
2016. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A körszakáll nem néz ki rosszul. Nekem "borostás" az arcom. A körszakáll nekem olyan mintha pina lenne a szám körül. Nem bunkóságból…!
2016. nov. 16. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Szőrös mellkas! :) Azután: energikus, csontos kézfej. Egy diszkrét, férfias bőr karkötő is lázba tud hozni egy szép csuklón. Nekem valahogy az is szexi, ha picit kiütköznek az erek a karon. Lebarnult nyak és tarkó, ápolt, rövid hajjal, amibe jó beletúrni. Ápolt lábkörmök. Kemény, izmos combok és fenék. Most így hirtelen ezek jutottak eszembe...
2016. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem az pöccre indít, ha egy férfinek széles és csontos a válla- nem! kigyúrt.

Amikor valamit felemel és kirajzolódik az alapizomzata és a kulccsontjánál látom a horpit....jaaaaaj. Az nagyon beindít.


Az megint rendkívül izgató, amikor a tekintetét nem kapja el, mikor összenézünk. Aztán ha közös a hullámhossz sokat előre is vetít.

2016. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szőrös

Rocker

Van acélbetétese

Husis

Erős

Magasabb nálam

2016. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit a csajok ìrnak olyanná teszed magad????
2016. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a szakállas pasikat. Kicsit hosszú haj,amibe bele lehet túrni :)A pasik kezét mindig megnézem, szerintem sokat elárul. És még az izmos combokat is szeretem, imádom fogdosni :D
2016. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a 4-es által leírt vállas sztori elég bejövős
2016. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szexy tulajdonságom : Jóképü vagyok :D nem elég?:D
2016. nov. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja jó képű… de mi az amitől jó képű lesz valaki… kb. Ez volt a kérdésem!😊
2016. nov. 17. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!