Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek a szextől mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval a barátomnak elég nagy farka van és még szűz vagyok. Mennyire fog ez nekem fájni? Ami azt illeti elég szűk vagyok csupán csak egy ujjam megy fel és az is kellemetlen.

Mi van akkor ha nem fog összejönni?

Kétségbe vagyok esve. 21.L


2016. nov. 17. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

gondolj bele hogy egy kölök fejét ki tudod tolni magadból... szóval eléggé széles skálán mozog a p*nád tágulása...

Igen fájni fog az elsö alkalom igen vérezni fogsz, de ha rágörcsölsz csak jobban fáj...

engedd el magad és élvezd hogy megrépáz a párod ... szokj hozzá

2016. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
1-es válaszolónak üzenném hogy nem mindegy hogy belülről tágulsz iszonyatos fájdalommal nem mindegy hogy belülről kifelé vagy kintről befelé tágul
2016. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

marha hosszú és feltüzelt előjáték!

és még így is fájni fog valamelyest, ez normális is.

Ha nincs türelme hozzád ne erőltessétek az egész kapcsolatot.

Ne menj bele semmi olyanba amit nem akarsz, és félelmet/fájdalmat okozna.

2016. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok élvezetes előjáték, behatolás csak ha már magadtól is eléggé nedves vagy s kívánós, de még akkor is legyen a közelben síkosító !
2016. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként petting közben minden rendben a nedvesedéseddel, élvezeteddel?
2016. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol mondom, hogy kell a sok elojatek es hogy addig izgasson a baratod, mig mar nem birsz magaddal. Egyszer jart bennem farok, de az elojatek hianya miatt nem elveztem, nagyon nem, az ujjazast viszont egy masik pasitol igen. Viszont a verzes miatt sem kell feltetlenul aggodnod, en nem vereztem.


23N

2016. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a pitcsaba az egeszet.
2016. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!