Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a legtöbb lányt, nőt nem zavrja (vagy akár élvezi), ha bedugjuk az ujjunkat a popólyukába vagy akár ki is nyaljuk azt, de az análra már nem nyitottak?

Figyelt kérdés
Tehát az mért kevésbé undoritó számukra, ha az ujjunka vagy a nyelvünket tesszük be oda, mint ha a farkunkal tennénk ugyanezt?

2016. nov. 18. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi eszed lehetne. Mert a farok jobban fáj,mint 1ujj
2016. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nyalást mindenki élvezi, aki kicsit is el tud lazulni, az ujjazást is sokan. A farok méretét meg kell szokni.
2016. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Először én is így álltam hozzá, de lassan fokozatosan jutottunk el odáig és a mai napig élvezem, pedig nem gondoltam volna.
2016. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
A te farkad akkora, mint az ujjad?
2016. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké, de ha kiírok egy kérdést, hogy "ki szereti az anális szexet" 10/8 válaszoló minimum ellenzi és 8/7 válaszoló nem azt írja, hogy "a pénisz túl nagy oda, így fájdalmat okoz" (pl.)... Hanem azt, hogy a s3egg az nem bemeneti nyílás, hanem kimeneti és nem errelett kitalálva. No, de ezen az alapon a nyelv/ujj sem oda való.
2016. nov. 18. 22:01
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Engem igazából zavar, nem szeretem ha bármint is csinál a fenekemmel :'D szerintem ugyan úgy undorító mind 2
2016. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Én pl. azért nem rajongok, mert nehezen lazulok el és fájdalmas. Nyilván a nyalogatás nem. Orális szex és ujjazás közben, mikor baromira fel vagyok izgulva, olyankor néha kívánok 1 ujjat a fenekembe, de az ritka. De teljesen más érzés az mint egy pénisz. Szóval abszolút nem undorodom tőle, a pasim fenekét is simán kinyalom, mert imádja és kész van tőle. Egyszerűen nekem fájdalmas, nehezen élvezem.
2016. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Én fordítva vagyok, nem szeretem ha nyalnak, de csiklónál sem. Az ujjazást..hááát csak akkor ha tényleg puha a keze és a körme kicsit sem érdes, az anális szexet viszont imádom.
2016. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Prűd ez a hülye nép! Csak a régi dolgok elfogadottak! Pedig a "régiek" is nyomatták "farba" is!
2016. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Biztos nyitottak lennének ha tudnák mit kell előtte csinálni. Tán ki kéne mosni, sokat sokszor tágítani sok sok síkosítóval, hogy megszokja és ellazuljon az a gyűrűsízom. És ha mindezt a pasik is tudnák nem fájna a lányoknak, hanem kis játék után csak becsusszanna és észre sem vennék. Mindenki örömére. :)
2016. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!