Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitottak már rátok miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottak már rátok miközben együtt voltatok? Reakció (k)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 19:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
igen, nővérem és barátnőm mindketten meglepődtek és kimentek
2016. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

egyszer anyám nyitott ránk mikor a bugyijában turkáltam a barátnőmnek és egyszer meg az ő anyja nyitott ránk mikor az ölembe ült és a mellét szopogattam...

hát... kinos csend volt de mostmár 4-5 év távlatából vicces belegondolva a két szitu :D

2016. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem is említették meg utána?
2016. ápr. 24. 19:29
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumban ránk nyitott a takarítónő. Csak röhögött de mivel nem csaptak ki, ezért nyilvánvalóan nem mondta el senkinek.
2016. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ő anyja eléggé prüd volt szoval egy pár hétig hallgattam a gyökérségeit hogy miylen ocsmány dolgokat müvelek én az egy szem lányával, holott ha tudná hogy az egyszem lánya miket müvelt velem...


Az én anyám meg ránknyitott meglátta becsapta az ajtot aztán ennyibe maradt a dolog... Aztán kéöbb poénkodtunk vele párat

2016. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#3: A kollégiumnak van egy ilyen "veszélye"! :)


#4: Mondjuk szerintem az attól is függ hány évesek voltatok, s mennyi ideje akkor már együtt, azonban biztos nem lehetett kellemes hallgatni.

2016. ápr. 24. 19:42
 7/27 anonim ***** válasza:
Már majdnem
2016. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
elég fiatal votlam hogy ilyen hyülén lebukjak de elég idös ahoz hogy rezzenéstelen arrcal hallgassam végig a hülyeségeit mait mondott... komoylan mintha életében nem látott volna az öreglány f**zt... vagy legalábbis nem tudná hogy miért vonul el egy fiu meg egy lány :D
2016. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nálunk olyan téren volt jó volt párommal mivel néhány évvel idősebb nálam ( nem kell kapásból +10 évet mondani hanem 5-6 évvel fiatalabb vagyok nála) saját lakásnál nem fenyegetett ilyen probléma, együttléteket meg lehetett oldani,meg együtt alvást, ami kínosabb volt számomra először elkéretőzni szülőkhöz akkor 17 évesen, de észerű keretek között nem volt vele gondjuk,de végig hallgatni azt a "műsort", megért egy misét. :)
2016. ápr. 24. 19:55
 10/27 A kérdező kommentje:
szülőktől*
2016. ápr. 24. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!