Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehetséges, hogy pl szexels...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy pl szexelsz egy fiúval és orgazmusod van, de nem akarod hogy tudja? Szóval lehet leplezni?

Figyelt kérdés
Ez csak egy kèrdès, ez érdekelne. Mèg szűz vagyok 18/L .
2016. nov. 19. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lehet ilyet.
2016. nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lehet, max ha tapasztalatlan ràmondod, hogy nem volt és elhiszi. Szerintem.
2016. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmust nem lehet.. Titkolni se leplezni... Lehetetlen.... 22 L
2016. nov. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt lehet kamuzni nekik,hogy van orgazmusod és elhiszik, akkor biztos lehet azt is kamuzni,hogy nem volt orgazmusod. Nem tudja bebizonyítani.
2016. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Volt már orgazmusod?
2016. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért akarod eltitkolni?
2016. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Éppen lehet leplezni úgy-ahogy, csak nem olyan jó érzés. :D

Egyrészt, egy erősebb orgazmusnál a levegővétel is szaporább lesz, de ezt leplezheted úgy, hogy végig így nyomatod és nem tűnik fel. :D Nyögést is lehet ugyanígy produkálni máskor is.

Nekem orgazmus után eléggé benedvesedik a puncim (sosem értettem, miért utána :')), ez szerintem csak annak tűnne fel, aki jól kiismert már orgazmus közben.

A puncirángatózást nehezebb leplezni, de talán ha ugyanolyan intenzitással tudsz közben mozogni, akkor kevésbé tűnik fel. Ja és ne állj meg, nyilván. :))

De mondom, egyrészt kényelmetlen, másrészt fölösleges is, én leginkább csak akkor leplezem, ha maszturbálok és nem akarom, hogy meghallja valaki. De akkor eleve nem élem bele magam annyira a dolgokba.

2016. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!