Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm szűz illetve én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerys kérdése:

A barátnőm szűz illetve én is. Azt mondta, hogy megbízik bennem és nekem adná a szüzességét. De félek, hogy zavarná a méretem. Ne féljek?

Figyelt kérdés
Én is így vagyok vele, megbízok benne, viszont van egy gátlásom.. Nem épp méretes a farkam, s még vékony is.. Félek, hogy mit gondol majd, félek, hogy kinevet vagy valami. Amikor be akart nyúlni a nadrágomba is annyira megijedtem, hogy egyszerűen leállt a farkam, nagyon félek. Egy gátlás alakult ki bennem, mit tegyek?

2016. nov. 19. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a mereted?
2016. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kb 12-13 cm lehet :(
2016. nov. 19. 16:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen lesz vele gond. Elsőre pettingeljetek, aztán majd hajrá!
2016. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lesu vele baj, ne aggodj.
2016. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nem a méreted miatt választott téged. Hanem mert szeret. Gondolj bele, mi van, ha neki is vannak ugyanilyen aggodalmai? Túl kicsi vagy túl nagy a melle, nem tetszik neki a saját nemi szervének a formája, alakja, mérete, színe? És attól fél, hogy neked sem fog tetszeni... Hogy érzel ezzel kapcsolatban? Akárhogy elfogadod és szereted őt, és akármilyen is a puncija, izgató lesz számodra, nem? :)
2016. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De én akkor is félek, hogy mit gondol majd
2016. nov. 19. 16:09
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, jól mondod, úgy szeretem ahogy van :)
2016. nov. 19. 16:11
 8/12 A kérdező kommentje:
De egyébként neki tök jó melle van, pont jó :)) Ő egy tökéletes csaj, en meg :(
2016. nov. 19. 16:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondom, nem feltétlen gond! Na meg az ügyes férfi nem csak a farkával tud ám a partnere kedvére tenni! :)

Szóval NYUGÍÍ!

2016. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat ő is biztos fél hogy tetszeni fog e neked.
2016. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!