Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vettétek már el ellenkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettétek már el ellenkező nemű partner szüzességét? Hogy jött össze az első alkalom? Milyen volt az első szex? Hány évesek voltatok és hányadik partneretek volt, akivel szexeltetek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

igen a második barátom egy szűz srác volt, fél év után feküdtünk le először, első nagyon rövid volt, második utána 2 órával már sokkal élvezetesebb volt

én voltam 19 ő 17, jelenleg is ő a barátom


23/L

2016. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Igen egy 14 éves lánynak egy házibuliban. Azt mondta, hogy 17 éves (érettebbnek nézett ki a koránál) és azt is, hogy már nem szűz... én akkor voltam 18.
2016. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22 évesek mindketten és egymásnak
2016. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
én kettő 19 évesnek,meg egy 16 évesnek.Imádom a szüzeket.Természetesen egyikkel sem 1 hét ismerkedés után hanem több hónap.
2016. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel tudom hogy oszlassam el a félelmeiket,és hogy mik azok, így egész jó volt.Türelmes vagyok és segítőkész.
2016. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én 23f ő 21

elsők voltunk egymásnak

lassan éreztünk rá, kellett pár alkalom, de minden jó volt, nagyon jó :)

2016. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 János Gilján ***** válasza:
94%

Én összesen 26 lánnyal feküdtem le, ebből 11 volt szűz. Biztosíthatok mindenkit, hogy ezek nem kamu számok. 36 éves vagyok, 10 éve élek a feleségemmel, a partnereim pedig fiatal koromban még 14 és 27 éves korom között voltak az életem részei. Mindig is a nálam fiatalabb lányok vonzottak, ezért a 14 évesen elkezdett nemi életemnek, valamint a nagy számú partneremnek köszönhetően sikerült 11 szűz lánnyal összejönnöm, majd eljutnom a behatolásos közösülésig.


Onnan tudom ilyen pontosan a számokat, hogy egy adatbázist vezettem az exeimről, hogy ki mennyi idős volt, meddig jutottam vele és melyikük volt szűz.


Igen, mindezt már én is inkább látom gáznak vagy szánalmasnak, mint menőnek, de fiatalabb és éretlenebb fejjel másképpen gondolkodtam. Megjegyzem, hogy mindezen hedonista múltam ellenére is teljesen hűséges vagyok jelenleg 9 éve a feleségemhez. Mellette úgy néz ki nyugalomra lelhettem és ennyi év után is szerelmesek vagyunk egymásba. :)

2016. okt. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!