Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezek el ha a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezek el ha a baratom megujjaz, pedig nagyon jol csinálja. Miert?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon profi ebben. Nagyon élvezem, amikor próbál kielégíteni, de sajnos nem sikerül neki. Eszméletlen jól csinálja, és nagyon nagyon jó érzés, remegek, azt sem tudom hogy vagyok olyankor, de egy idő után (kb 6 perc) már nem esik jól. Ilyenkor kérem, hogy hagyja abba, és ugye bántja is , hogy nem tudott a csúcsra juttatni. Bennem van talán valami hiba? Nem feszülök be, semmi hasonló, teljes mértékben az övé vagyok ekkor, még sem tudok elélvezni. Történt esteleg valakivel hasonló? Tudnátok adni valamilyen tanácsot?
2016. nov. 19. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd én megmutatom hogy kell ;)
2016. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:
izgassa a csiklód is,nem biztos,hogy hüvelyileg orgazmusod tud lenni
2016. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használja a nyelvét is és foglalkozzon a csiklóddal.
2016. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ácsi! Nem lehet, hogy elélvezel közben? Illetve hogy jön ez a hirtelen váltás???
2016. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!