Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, szexeltetek már 18-20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szexeltetek már 18-20 éves körötök körül pár évvel idősebb lánnyal? Ha igen, milyen volt? Hogy jött össze a dolog? Hány éves volt a lány? Lányok is írhatnak, ha voltak így sráccal. ;)

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendesen szexeltem, exem 3 évvel volt idősebb nálam.
2016. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon változó szexpartnereim voltak eddig.

Legutóbb 15 évessel voltam igaz ő csak leszopott párszor, de volt, hogy 40 éves nővel volt tartósabb szexkapcsolatom, de több 30+os nővel volt már dolgom.

20/F

Mindig is az idősebb nők vonzottak, de azért ha ilyen ajánlatokat kapok, nem szoktam visszautasítani.

2016. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen jöttem össze, egy 7 évvel idősebb nővel. Semmi extra nem volt, ugyan úgy bókoltam neki, mint bárki másnak, csak vele nagyon egy hullámhosszon voltam.
2016. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én amikor összejöttem a bnőmmel 18 voltam ő pedig 21 és már 4 éve együtt vagyunk :D

táncórán ismerkedtünk meg, együtt táncoltunk, majd összejöttünk a táncvizsga után :)

2016. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen volt egy futó kalandom egy 35 éves pasival. 20/l
2016. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
41 eves volt a fiu en 16 :)
2016. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mind2 nő 7-8 évvel volt nálam idősebb , egyik munkahelyemen volt ott ismertem meg, férje is van..nem volt valami nagy dolog megszerezni ,másikat meg egy rendezvényen volt, ahol ittunk, de nem ismertem még, de a legelején megmondtam neki , hogy velem lesz este, de akkor még nem hitt nekem, végén még is igazam lett, bár lett a külső belsőm megtetszett neki és azért. meg megmodnta ha nem lettem volna ennyire határozott és céltudatos nem ment volna bele...
2016. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Innenn ismertem meg, 36 éves volt én 22. LEGJOBB szexuális élményem valaha :) mai napig hiányzik de sajna az ország másik felén él.
2016. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem a legfiatalbb fium 22 volt en 28...

csak szex volt eretlen, tapasztalatlan...

persze edes volt probalkozott, akart bizonyitani.

de talan nem volt benne eleg szenvedely. csak kokemeny szex

2017. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!