Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy barátommal összefeküdtü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy barátommal összefeküdtünk egyszer, mert ő már nagyon vágyott a szexre mert több hónapja nem volt senkivel, én meg szeretem és nem akartam hogy mással legyen (érzi hogy szeretem) még lehet kapcsi?

Figyelt kérdés
egyenlőre élvezni szeretné az életet,mert elege van a rövid távúakból de szeretne egy kis ezt meg azt, de írta hogy nagyon jó volt velem,és még így nem elégítették ki meg hogy akkor volt ilyen jó mikor felfedezte magát meg hogyha rám gondol olyan merevedése van mint még soha akkor még lehet hogy megkeres?tetszik neki a testem és embert szeret is de azt is mondta h egyenlőre legyen barátság extrákkal, attól még lehet hogy suli után összejöjjünk?nagy az összhang és a bizalom, azt mondta nem gondolta hogy talál olyan lányt aki még perverz is annyira mint ő...de én többet akarok:((

2016. nov. 22. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk mind 2-en
2016. nov. 22. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, ismerek ilyen párt akik pont így jöttek össze.
2016. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ahhh... Konnyu lyuk vagy neki innenrtol. Ebbol nem lesz szerelem a reszerol. De barmikor megdug amikor mondja. Eleg az neked hidd el.
2016. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
18 evesen extrázgattok,szep , szüleid mit szólnak ehhez?
2016. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Masok ilyen alkalmak utan vesznek telefont, csizmat, ruhat.....
2016. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Mi lett belőle?

2021. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miben áll a perverzséged?
2021. máj. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!