Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal két éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal két éve vagyunk együtt, neki adtam a szüzességemet, és most kiderült hogy megcsalt. Amikor kérdeztem azt mondta, szeret, csak kixsi a mellem. Szerintetek is azért? Én tehetek róla? 18/l

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 7. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

A kép alapján nem sokminden mondható el, mert kb semmit sem látni rajta.

De miért te tehetnél? Ő kefélt félre, Ő tehet róla.

2016. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem te vagy rajta...:D
2016. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
tök szépek :O
2016. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy kinek mekkora a melle, ha valaki úgy érzi, hogy nem kap meg valakitől valamit, vagy csak szimplán megcsalós típus és nem tud ellenállni a kísértésnek, akkor félre fog lépni. Nem a melled lesz az oka. De 18 évesen lehetne már annyi sütni valód, hogy ezt te is belásd.

Amúgy meg ha mindenki úgy indulna neki, hogy nekiadom a szüzességemet, jaj de nagy dolog, de mi van, ha megcsal, akkor kb. soha senki nem élt volna nemi életet.

Lépj ezen túl, megcsalt, kész. Majd lesz másik kapcsolatod.

2016. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pocokihot válasza:
94%
Igen a kép nem nagyon adja vissza a dolgot . De erről nem te tehetsz ... Biztos volt valami más is . 17/f
2016. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És még együtt vagy ezzel a féreggel? 1 senki nem tehet arról hogy mekkora a melle. 2 Ha szeretne akkor nem kúrt volna félre. Ennyi... 22 L
2016. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te tehetsz rola. Rég ott kellett volna már hagynod. (Biztosan voltak elötte is ilyen bunko megnyilvánulásai.)
2016. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Magamat ismerve tuti beszóltam volna neki valami olyasmit,hogy nekem is meg kellett volna csaljalak mert kicsi a farkad?
2016. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Igazi privát vadász kamu kérdés.
2016. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De nem a másik nő mellét csinlta meg. Jó kifogás,hogy kicsi a melled
2016. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!