Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszi azt sok pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok pasi, hogy nőknek/lányoknak fontos a péniszméret?

Figyelt kérdés
Mindenki ezzel van elfoglalva,de már nagyon unalmas.Ennyire felszínesnek nézik a férfiak a nőket? Tudom,mindkét nem sokszor felszínes,de aki normális még azzal is beetetik,a kamu dumát.Miért fontosak ennyire a külsőségek?
2016. nov. 23. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mert mások elött fel kell vágni hogy ilyen nagy csöcsű nőm van meg a máik oldalt hogy ilyen pénzes meg olyan hatalmas farku pasim van...

Egy átlagos normális pasival nem lehet felvágni mert az ugymond "mindenkinek" lehet... az nem balhézik nem lehet rá panaszkodni ilyesmi... Nem lehet drámázni.

A pasik oldalán hasonló a helyzet... egyx átlagos csaj nem kihivás nekik vagy a legolcsóbb vagy a legdrágább buxa kell mert végletekben gondolkodnak, kell valami amiről lehet témázni, menőzni. Aztán benő mindenki feje lágya és élik csendben az életüket

2016. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos a legtöbb nő felszínes! És nagyon is fontos nekik a farok méret! Az egy dolog hogy sokan le tagadják.
2016. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert egy kapcsolatot alapjaiban határoz meg, hogy milyen a szex minősége, és mivel a nők nem egyformák, ezért nem minden nőnek felel meg egy átlagos méretű pasi. Van aki jobban élvezi a szexet egy nagyobbal. Főleg ha vastagabb! Lehet állszenteskedni, meg idealizálni, de attól még igenis számít a méret. Ez van.
2016. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2-es, igazad van, fontos a farokméret. Nekem pl. alap, hogy ne legyen nagy, és ezt nem is titkolom.
2016. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igazából ezek ízlések és pofonok.Szerintem nem fontos,csak van olyan célcsoport akinek az.Persze java lány 1x kiszeretne szerintem próbálni egy nagyot,de valójában csak kíváncsiság és jól néz ki max,de vele kezdeni nem tudnak semmit,mert nagy ,fáj,és egyebek.Mint ahogy sok pasi odavan a nagy mellekért,mert azt hiszik ettől nő 1 nő,hol ott f.r.a.n.c.o.k.a.t.Én meg egyáltalán nem kultiválom.Imádom a kis formás piciket. 70A-70B tökéletes. A 70D már a véglet amit még max ,de nekem már nagy.Ezt tapasztalt férfikánt mondom.Volt nagyobb mellű lányhoz közöm,de szűz,fiatalka kisebb m.e.l.l.ű. lányt is tudtam imádni,amilyen.
2016. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3-asnál a pont..
2016. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ennyire felszínesnek nézik a férfiak a nőket?"


Ja

2016. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem fogok szépíteni,nekem igenis fontos.Én szeretem ha a pénisz teljesen kitölt,hozzáér a méhszájhoz.Ez sok lánynak fáj,nekem jó érzés.Egy kisebb méretű srác után hiányérzetem marad.Ez nem "felszínesség",nem is értem hogy jön ide az a szó hogy külsőség.Jó esetben csak én látom,és egy péniszben amúgy sem a kinézet számít.Egy 16 centis sem tűnik sokkal nagyobbnak egy 14-esnél,de érezhető a különbség.
2016. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó,de sokszor látok/hallok olyat,hogy egy pasi azért dobta a barátnőjét,mert nem akarta,hogy seggbekúrja.Vagy egy csaj nem akart együtt maradni a pasival,mert ,,kicsi" neki.Még szexkapcsolatnál mondanám,hogy oké,de ha szerelmes valaki a másikba,akkor meg miért nem képes elfogadni vagy tiszteletben tartani mit szeretne vagy mit nem? Ez is csak a felszínes sz.a.r.
2016. nov. 23. 19:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mit szeretne?Van egy kicsi pénisze.Én azzal nem tudok kielégülni,tehát a szex ami egy kapcsolatnak nagyon nagyon fontos része,nem fog működni köztünk soha,bármennyire is szeretem az illetőt (mondjuk én az ilyesmi elkerülése végett mindig tájékozódom a partneremtől).Ez nem felszínesség,a külsőhöz semmi köze.
2016. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!